Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

White-Label Ürün Nedir?

White-label Ürün Nedir?

White-label ürün, üretici firmanın ürününü kendisi yerine bir alıcı veya pazarlamacı tarafından istenilen markayı kullanarak üretim yapmasına denir. Ürün alıcı firma tarafından üretilmiş gibi görünür.

White-label ürünler bir üretici tarafından üretilmekte ve anlaşmalı firma adı altında markalanarak paketleme ve satışa sunulmaktadır.

Private Label Cosmetic markalaşma 1990’da başlayıp hala dünya çapında büyüyen bir olgudur.

White-labeling markalamanın en önemli yararı şirkette üretim ve pazarlama maliyeti azalıyor, zaman, enerji ve para tasarrufu sağlanıyor olmasıdır.

White-Label Ürün Popüler

White-label ürün, ürünü satan ve pazarlayan tarafından değil üçüncü bir firma (üretici) tarafından üretilir.  Böylece bir şirket ürün yaratma ve satma sürecinin tamamıyla ilgilenmek zorunda kalmayacak ve tek bir işe odaklanacaktır. Bu durumda herkes uzmanlaştığı alana yönelerek profesyonelleştiği işi yapacaktır.

White-label ürün giderek yaygınlaşıyor ve popüler hale geliyor. Bu durumda tüketicilerin fiyat endeksli hareket ettiğini ve geleneksel markalara daha az yöneldiklerini gösteriyor. 

Bize Ulaşın

Size Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content