Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Özel Marka Kozmetik Üretimi

Türkiye’de Özel Markalı Kozmetik Ürünlerinin Üretim Maliyeti Nedir?

Private Label Cosmetic Üretim, bir firmanın kendi markası adına toplu ürün yaptırmak için kullandığı üretim yöntemidir. Private Label Cosmetic anlaşmada marka sahibi firma kozmetik ürünlerin satışı ile ilgilenirken, üretici firma üretilecek olan ürünün üretim işlemleri ile ilgilenmektedir. Kozmetik sektörüne yeni girecek olan bir marka için, işinde uzmanlaşmış bir Private Label Cosmetic üretim yapan firma ile anlaşmak büyük bir kolaylık sağlar ve herkes profesyonel olduğu işi yapar.

Özel marka Kozmetik Ürünlerin Üretimi için verilebilecek net bir fiyat listesi yoktur. Bu zaten Private Label Cosmetic üretim mantığına aykırıdır. Çünkü Private Label Cosmetic Üretim, ambalaj, etiket ve içerik gibi her bir işlem ayrı ayrı tasarlanır ve gider tablosu çıkartılır. Kısaca özetlemek gerekirse Private Label Cosmetic ürün üretimi maliyeti, marka sahibinin talepleri doğrultusunda değişmektedir.

Fason Kozmetik Üretici bir firma olarak direk fabrika ile iş birliği yaptığımız için size kaliteli ürüne uygun fiyata ulaşma kolaylığı sağlıyoruz.

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bize mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

İrtibat Telefon Numarası: +90 532 162 61 32

E-mail: sale@admin

What is the Production Cost of Private Label Cosmetic Products in Turkey?

Private Label Cosmetics Production is the production method used by a company to make mass products for its own brand. In the Private Label Cosmetics agreement, while the brand owner company deals with the sale of cosmetic products, the manufacturer deals with the production processes of the product to be produced. For a brand that will just enter the cosmetics industry, it is a great convenience to deal with a Private Label Cosmetics manufacturing company that specializes in its business and does their professional job.

There is no clear price list that can be given to produce Private Label Cosmetic Products. This is already against the logic of Private Label Cosmetics Production. Because each process such as packaging, label and content of Private Label Cosmetics Production is designed separately, and an expense table is prepared. To summarize, Private Label Cosmetics Product Production Cost varies in line with the demands of the brand owner.

As a Contract Cosmetics Manufacturer, we cooperate directly with the factory, so we provide you with the convenience of accessing quality products at affordable prices.

You can reach us at our e-mail address for any questions, opinions, and suggestions.

Contact Phone Number: +90 532 162 61 32

E-mail: sale@lavendrose.com

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content