Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Suyun Hafızası ve Şifa Bulma Araçları

Suyun hafızası olduğunu biliyor muydunuz? Suyun şifasını artırmak için çeşitli olumlama yöntemleri uygulanmaktadır. Örneğin bir kimseye şifa olsun diye frekans yükleyerek verdiğimiz su, içen kişinin bedenini temizler ve arındırır.

Suyun kendi hafızası vardır. Olumlu ve olumsuz kelimelerden etkilenir. Suyun mucizelerine günlük hayatımızda kullanabiliriz. Suyun gücü hafife alınmamalıdır. Verdiği etki ve enerji çok yüksektir. Suyunuzu içmeden önce ettiğiniz niyet, kullandığınız olumlamalar size şifa ve olarak geri dönecek ve mucizeler yaşatacaktır.

Olumlamalar ile şifa bulun!

Sağlıkta, estetikte, kozmetikte ve şifada başvurulan olumlama yöntemleri oldukça önem taşımaktadır. Suya söylenen güzel bir söz veya okunan bir duanın suyu şifa kaynağına dönüştürdüğü bilinen bir gerçektir. Aynı şekilde, bir kozmetik ürününün üretim aşamasında gerçekleştirilen olumlamalar ile de ürünün sağlayacağı fayda artacaktır. Etkisini artırmak istediğiniz maddenin, olumlama cümleleri ile enerji frekansını yükseltmenin mümkün olduğu, maddeler üzerinde yapılan çalışmalar ve araştırmalar ile kanıtlanmıştır.

Yapılan araştırmalara göre suyun içinde kristaller var ve bu kristaller bilgiyi hafızasında tutuyor. Suyun hafıza hücresinde 444 bin bilgi hücresi bulunduğu kaydedilmiş. Hücreler arasında bilgi alışverişi su sayesinde oluyor. Su bir bilgiyi alıyor ve diğer hücrelere taşıyor.

Neyi niyetler de söylersen aynı şekilde karşılık alıyorsun. Bedenimizde %70 oranında su var. Günlük konuşmalarınızda dahi söylediğiniz birçok şeyi su kopyalıyor ve hücrelere dağıtıyor. Bu yüzden, vücudunuzdaki suyu olumlu cümleler ile programlayarak hayatınızda muhteşem değişimlere yol açabilirsiniz.

 

Bize Ulaşın

Size Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz İçin bizimle İletişime geçebilirsiniz. Sorularınız İçin [email protected] e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir Cevap Yazın

    Lavendrose sitesinden daha fazla şey keşfedin

    Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

    Okumaya devam et

    Skip to content