Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

MUCiZEVi SKUALEN YAĞI

Skualen yağının faydaları saymakla bitmiyor. Güzelliğin sırrı Skualen yağı, cildiniz ve saçınız için tam da ihtiyacınız olan mucizevi bir yağ… Güzelliğe yararı oldukça fazla olan Skualen yağı, güzel bir cilde sahip olmak isteyenler için büyük lütuf. Şahane bir görünüme kavuşmak için cildin ihtiyaçlarının giderilmesi de güzelliğe açılan kapının anahtarı…

Skualen Yağı Nedir?

Doğal antioksidan olma özelliğine sahip Skualen yağı, cildi nemlendirip canlandıran bir yağdır. Cilt üzerindeki gözenekleri tıkamaz, komedojenik değildir. Yaş aldıkça ciltteki yağ bezelerinin doğal olarak ürettiği, cildi nemlendirip koruyan yağ miktarı azalmaktadır. Böylece, cildi dışarıdan nemlendirme gereksinimi doğar. Cildin doğal olarak ürettiği yağı taklit eden Skualen yağı, bu bağlamda cildi nemlendirme görevini üstlenen bir yağ olarak karşımıza çıkmaktadır.

Skualen Yağının Cilde Faydaları Nelerdir?

Skualen yağı, akneye yatkın sivilceli ciltler dahil her cilt tipi için uygundur. Saç tellerini de besleyen Skualen yağı, saçı nemlendirerek canlı ve parlak bir görünüme sahip olmasına yardımcı olacaktır. Skualeni düzenli kullanmak, cildin kolajen ihtiyacının giderilmesine de ayrıca katkı sağlayacaktır. Hassas ciltler için de son derece güvenli ve faydalıdır.

Bize Ulaşın

Size Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content