Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Lavanta Hidrolatının Cilde Faydaları Nelerdir? 

Lavanta Hidrolatının Cilde Faydaları Nelerdir? Lavanta yeniden doğuş bitkisi diyebiliriz. Cilt yaşlanmasında en önemli faktörler gerginlik, iltihaplanma ve strestir. Lavanta bu faktörlerle savaşır ve cilt hücrelerine besin ve oksijen akışını artırarak dolaşım sistemini çok daha güçlü hale getirir.

Lavanta hidrolatı temizleyici sıvı olarak bilinen uçucu yağ elde edilirken distilasyon cihazında altta kalan sudur. Belli miktarda lavanta uçucu yağı içerir. Cildi temizlemeye, pişik önlemeye, bit ve böcek kovmaya yardımcı olur. Kırşıklığı yoğun ciltlerin temizliği sırasında kırışıklık azaltmaya yardımcı olur.

Bu etkileyici yolculuğun sonunda vücudunuz çok daha genç ve diri görünüyor.

Lavanta Bitkisi dahili ve harici kullanım için uygundur.

Kuyucak Lavantasını diğer lavanta türlerinden ayıran en büyük özelliği yüksek miktarda A ve C Vitamini içermesidir. Bu sayede cildi rahatlatır, doğal leke açıcı ve cilt beyazlatıcıdır.

Vücudunuzun kararmalarında güvenle kullanabilirsiniz.

Göz Altı Karanlığını Açar ve Yeni Koyulaşmayı Önler.

Lavanta içeren ürünlerimiz

Bize Ulaşın

Size Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content