Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

LAVANTA YAĞLI KÖPEK ŞAMPUANI

Şimdiye kadar köpek şampuanlarının içeriğine dikkat etmemiş olabilirsiniz ancak piyasadaki birçok ürünün köpeğinizin sağlığına zararlı kimyasallar barındırdığını biliyor musunuz? Köpek şampuanlarının temiz içerikli olup doğal aromaterapi yağlar ile desteklenmesi son derece önemli.

Bu yazımızda, lavanta yağı ve badem yağı katkılı doğal köpek şampuanımızın hayvan dostlarınızın bakımı için önemine değinmek istiyoruz. Evcil hayvan cildine uygun ph değer ve formülünde bulunan bitkisel bazlı hammaddeler sayesinde temizler, nemlendirir ve tahrişi önler. 

Ayrıca, köpek şampuanımızın içeriğindeki lavanta yağı, çeşitli cilt hastalıklarını tedavi eder. Kötü kokuları giderir ve köpek dostlarımızın tüylerini sağlıklı tutar. Yine içeriğindeki badem yağı, patili dostlarımızın ciltlerinin ve tüylerinin sağlıkla parlamasını sağlar.

KÖPEKLERE ÖZEL ŞAMPUAN

Köpeğinizin cilt sağlığının korunması için temiz içerikli şampuan kullanımını önemsemelisiniz. Hayvan dostunuzun pati temizliğinde ve tüylerinin kirlerden arındırılmasında yapacağınız şampuan tercihinde hassas davranmalısınız. Köpeğinizi yıkarken kimyasallardan arındırılmış, saf ve doğal bir ürün kullanmak köpeğinizin sağlığı için oldukça önemlidir. Bu nedenle de köpekler için mutlaka onlara özel üretilen şampuanların kullanılması gerekir. Temiz içerikli, lavanta ve badem yağı ile desteklediğimiz köpeklere özel şampuanımızı kesinlikle denemelisiniz!

KÖPEK DOSTU ŞAMPUAN

Hem temiz içerikli hem de doğa dostu bir köpek şampuanı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Ürettiğimiz ürünler tamamen bitkisel içerikli olup içerisinde herhangi bir koruyucu, renklendirici, koku verici kimyasal bulundurmaz. Köpek şampuanımız kokusunu kendi üretimimiz olan lavanta yağının doğallığından alır. Cilde ve doğaya dosttur. Hayvan dostlarınız için ürettiğimiz doğal köpek şampuanını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Siz de Fason Kozmetik Üretimi (contract manufacturing , cosmetic production)  talebinde bulunarak, kendi markanız ile üretim yaptırmak İstiyorsanız Buraya Tıklayarak Bizimle İletişime Geçmeniz Yeterli.

+90 543 432 41 00 ya da +90 246 541 41 00 Numarasını Hafta İçi 09:00-18:00 arası Arayabilirsiniz. Sorularınız için [email protected] adresinden İletişime Geçebilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content