Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Kuru Saç Derisine Doğal Mucize

Saçınızdaki kuruluktan mı şikayet ediyorsunuz? Kuru ve kepekli saç derisinden kurtulmanın püf noktası Çörek otu sabunu… Cildi kurutmadan nem vererek temizleyen Çörek otu sabunu sayesinde saç deriniz artık neme doyacak!

Saç bakımında en sık karşılaşılan sorun saç derisi kurumasıdır. Doğal içerikli sabunlar ile bu sorun ortadan kalkacaktır. Bu sabunların düzenli kullanımı ile etkili sonuçlar alabilirsiniz. Çörek otu sabunu, kuru saç derisi sorunundan kolayca kurtulmanıza yardımcı olacak. Böylece, saç derisindeki kuruluk ve kuruluk nedeniyle ortaya çıkan pullanma ve kaşıntı gibi semptomlar da ortadan kalkacak.

Çörek otu sabunu denilince akla ilk gelen marka ise Lavendrose… Lavendrose çörek otu sabunu, bitkisel bazlı zengin içeriği ile kuru saçları nemlendirir. Tamamen doğal içerikler ile üretilen Lavendrose Çörek otu sabununun içeriğinde aynı zamanda zeytinyağı da bulunmakta.

Saçlar söz konusu ise gerisi teferruat

Bitkisel içerikli katı sabunlar, kanıtlanmış faydaları ile biliniyor, saç bakımında önemli derecede etki sağlıyor. Saç derinizin doğal nem dengesine yeniden kavuşması için zeytinyağı ile zenginleştirilmiş doğal sabunları tercih edebilirsiniz. Böylelikle, saç derisinin gerekli nemden yoksun olması nedeni ile yaşanan sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Çörek otu sabunu ile kuru saçlardan kurtulmanız mümkün!

Çörek otu sabunu da saç kuruluğu sorunu ile savaşmanız için etkili bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Tabii ki, çörek otu sabununun faydaları saymakla bitmiyor. Ayrıca, saç derisini yenileyen çörek otu sabununu, saç dökülmesine karşı etkili bir sabundur. Çörek otu sabununa ilaveten zeytinyağı sabunu ve argan yağı sabunu ile de kuru saç derisinin can sıkıcı sorunları ile mücadele edebilirsiniz. Bu sayede, kökten uca güçlü ve beslenmiş saçlara sahip olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Size Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir Cevap Yazın

    Lavendrose sitesinden daha fazla şey keşfedin

    Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

    Okumaya devam et

    Skip to content