Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Kokunuzla Baş Döndürün!

Parfüm severler, en çok gül kokularını tercih ediyor. Gül buketiyle sarmalanmış parfümler, kadınların içindeki güçlü aurayı bünyesinde barındırıyor.

Benzersiz ve evrensel koku deneyimi için Damascena gülü, parfüm endüstrisinde sıklıkla kullanılıyor. Taze ve hoş kokusuyla buram buram gül kokan parfümler, gündoğumu kadar enerjik ve rahatlatıcı oluyor.

Damascena gülü gibi sürdürülebilir kaynaklardan üretilmiş içerikler parfümseverler tarafından tercih ediliyor. Ekosistemi koruyan çiftçiler için uygun çalışma koşulları ve uygun fiyatlar sağlayarak elde edilen mükemmel çiçeklerin kokuları ile parfüm sektörü canlılık kazanıyor. Böylece, birlikte daha iyi bir geleceğe giden yolu açan kadın kokuları parfüm sektöründe yerini alıyor.

Parfümeride ‘Damascena gülü’

Parfümerinin en hoş kokulu ve değerli çiçeklerinden Damascena gülü, kadınlara çiçeksi ışıltılar sunuyor. Ayrıca, parfümlerdeki çiçeksi kokular, Damascena Gülü aromalarıyla güçleniyor. Türkiye’den özenle toplanmış Damascena Gülü aroması ve bu özel gülün her bir taç yaprağına işlenmiş özü ile zengin bir koku deneyimi sunan parfümler tercih ediliyor.

Parfümde mest eden gül kokusu

Her kadının içindeki güçlü aurayı bünyesinde barındıran gül kokusu, tüm duyulara hitap ediyor. Doğal hammaddelerin muhteşem uyumuyla ortaya çıkan eşsiz parfümlerde duyulara hitap eden gül kokusu, mest ediyor. Gülün mest eden kokusuyla kompozisyon oluşturulan parfümler, enerjinize enerji katıyor. Bu sayede gül kokuları, parfüm endüstrisinde revaçta olan kokular arasında kendine yer buluyor.

Sağlıklı bir insan genelde 71&90 Megahertz arasında titreşir , gül bitkisinden elde edilen yağ ise 320 megahertz elektrik enerjisi oranında titreşir. Bu sebeple, gül kokulu ürünleri kullandığınızda doğal yollardan titreşim yükseltmiş olursunuz ve bu direkt çevrenizde hissedilir.

Bize Ulaşın

Sizde Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content