Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Kaliteli Bakım Ürünü: Gül Suyu

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Bakım Ürünü: Gül Suyu 

Yüzde yüz doğal gül suyu, düzenli kullanımlarda cildin fazla yağ üretmesine de engel olur. Bu sayede; akne ve siyah nokta oluşumunu da engeller.

Gün boyunca cildinizde biriken yağ tabakasının temizlenmesinde yüzde yüz doğal gül suyu oldukça etkilidir.

NEM DENGESİNİ KORUR

Aynı zamanda vücudun pH dengesini ayarladığı için nem dengesinin de korumasına katkıda bulunur.


Doğal olmayan ve/veya kimyasal içeriğe sahip temizleyici ürünlerin fazla kullanımı cildin pH seviyesini olumsuz etkileyebilir.
Yüzde yüz doğal gül suyu da cildin pH dengesini normale getirerek bozulmayı dengelemeye yardımcı olur.


Gül suyu, özellikle peeling sonrası kuruluk, kaşıntı ve sertliğin de önlenmesinde etkin rol alır. Yüzde yüz doğal gül suyunun, tercih edildiği en yaygın kullanımlardan bir diğeri de makyaj temizliğidir.


Nem dengesini sağlaması nedeniyle, makyajın temizlenmesi ve var olan kirin uzaklaştırılması için etkili ve pratik bir yöntemdir.


Yüzde yüz doğal gül suyu ovalamadan, yormadan ve yıpratmadan makyajın temizlenmesine ve ciltten çıkmasına imkan tanımaktadır. Ayrıca göz altlarımızda istenmeyen şişkinlik görünümünün de azalmasına destek olur.

KOLAJEN ÜRETİMİNİ ARTIRIR

Vücut dokusu birbirine bağ doku ile bağlanmıştır. Son dönemde kolajen üretimi ile yaşlanma arasında ki bağ bilimsel çalışmalarla açıkça gösterilmektedir. Vücudun kolajen üretiminin yeterli seviyede olması yağlanmayı geciktirmekte ve deri tabakasının idamesini sağlamaktadır. Yüzde yüz doğal gül suyu, kolajen üretimi arttırmakta ve bu sayede de yaşlanmayı geciktirmektedir.


Bilimsel çalışmalar, Yüzde yüz doğal gül suyunun antiseptik ve anti bakteriyel özelliğe sahip olduğunu göstermektedir.
Yanık, kesik ve benzeri yaralar üzerinde kullanıldığında faydalı olabilmektedir.


Yüzde yüz doğal gül suyu, bedende antialerjik etki gösterir. Histamin oluşturan enzimlerin baskılanmasına yardımcı olur.


Histamin, organik nitrojen bileşiklerinden biridir. Kızarıklık, şişkinlik ve kaşıntı gibi tepkilerinin ortaya çıkmasının ana sebebi de histamindir.


Bilimsel çalışmalar, yüzde yüz doğal gül suyunun enfeksiyonları önlemede ve tedavi etmede de oldukça faydalı olduğunu göstermiştir.


%100 Doğal gül suyu gündelik hayatin içinde ecza dolabınızda da yer alması gerek bir üründür. 

Bize Ulaşın

Size Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content