Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

HAKİKİ GÜL YAĞI ÜRETİCİSİ

Isparta Gül Diyarının kalbinde kendi organik ve doğal gül çiftliklerimizin de bulunduğu bölgede damıtıcı ve fason kozmetik üreticisi olan firmayız. Gül yağımızı kendi yetiştirip hasat ettiğimiz Isparta Gülünden damıtma yaparak ayrıştırıyoruz ve dünya çapında müşterilerimize sunuyoruz.

Her yıl ana odak noktamız dünya pazarlarında bulunan en kaliteli Hakiki Gül Yağı üretimidir. Gül yetiştiriciliği, hasadı ve gül yağı üretimini izleyen ve yöneten tanınmış uzmanlar istihdam ediyoruz.

Esansiyel gül yağımızın tüm endüstri standartlarını karşıladığından ve aştığından emin olmak istiyoruz. Ve Uluslararası Firmalar tarafından atanan gül yağı laboratuvarları ve kurumlarıyla yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Gül bitkilerimizi titizlikle yetiştiriyor, gül çiçeklerini özenle seçiyoruz. Ve asırlık geleneklerin modern teknolojiyle evliliğini temsil eden uçucu yağı damıtıyoruz.

ISPARTA’NIN MEŞHUR GÜL YAĞI

Isparta Gülü yağımız, gül bitkisinin biyodinamik enerjisini koruyan özel bir damıtma yöntemi ile elde edilmektedir. Üreticiler, bölgedeki gül bitkilerini benzersiz iklim koşullarında ve jeolojik ortamda yetiştirir. Gül yağımız etkileyici kokusu ile birinci sınıf kalitededir.

Gül yetiştirmek, Rosa Damascena üretmek ve Rosa Damascena ’ya dayalı olarak en saf cilt bakımı ürünü yapmak ana işimizdir ve fason kozmetik üretici olarak endüstrinin en iyi fiyatlarını, en yüksek kaliteyi ve saflık garantisi veriyoruz. Bu süreci her an aktif olarak size sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sertifikalı Organik ve Doğal Isparta Gül Yağımız, dünyaca ünlü Isparta’daki yıllık gül hasadında tarlalarımızdan toplanır. Taze gül çiçeklerinin buharla damıtılmasıyla elde edilen% 100 saf ve doğal bir üründür. Üretim yaparken gelenek ve modern araştırmalarla eşleşen benzersiz bir damıtma tekniği kullanıyoruz. Gül bitkisinin biyodinamik enerjisini tamamen koruyan özel kalitede bir gül yağı damıtıyoruz.

Bize Ulaşın

Size Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content