Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Gül suyunu nereden alabilirim?

 

Gül Suyu, Gerginliği Gidermekten Cildi Yumuşatmaya Kadar Bir Dizi Potansiyel Fayda Sunar. Cildinize Topikal Olarak Uygulayabilir, Etrafınıza Püskürtebilir Veya Yutabilirsiniz.

 

Gül Suyu, Gül Yapraklarının Buharla Damıtılmasıyla Oluşturulur. Gül Suyu Kokuludur Ve Bazen Kimyasal Dolgulu Parfümlere Alternatif Olarak Hafif Doğal Bir Koku Olarak Kullanılır.

 

Gül Suyu, Orta Çağ Da Dahil Olmak Üzere Binlerce Yıldır Kullanılmaktadır. Şimdi İran Olan Şeyden Kaynaklandığı Düşünülüyor. Hem Güzellik Ürünlerinde Hem De Yiyecek Ve İçecek Ürünlerinde Geleneksel Olarak Kullanılmaktadır. Ayrıca Aşağıdakiler De Dahil Olmak Üzere Birçok Potansiyel Sağlık Yararı İle Birlikte Gelir.

 

Nasıl Kullanılır

Gül Suyunu Bizden Satın Alabilirsiniz. Sizin İçin Geleneksel Bakır İmbik Kazanlarda El Değmeden İşleyip Dolumunu Yapıyoruz. Bir Kez Sahip Olduğunuzda, Aşağıdakiler De Dahil Olmak Üzere Onu Kullanmanın Birkaç Farklı Yolu Vardır:

 

Yüz Temizleyici Veya Toner Olarak Kullanın. Normal Temizleyicinizle Yıkadıktan Sonra Yüzünüzü Gül Suyuyla Durulayın.

Gül Suyu İle Ebegümeci Buzlu Çayı Gibi Tariflerde Kullanın.

Bir Sprey Şişesine Ekleyerek Bir Gül Suyu Sisi Oluşturun. Bu Stresi Azaltabilir. Gül Suyunu Bileklerinizde, Yüzünüzde Ve Hatta Yastığınızda Buğulayabilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content