Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

gül mayası

Rose damascena gül çiçeklerini geleneksel bakır imbik kazanlarımızda distilasyon yapıyoruz. bu ürün cildin kendini yenilemesine, onarmasına ve güzelleşmesine yardımcı olmaktadır. tamamen saf ve katkısızdır. makyaj temizleci ve aydınlatıcı tonik olarak kullanabilirsiniz. 

 

Isparta Gülü Rosa damascena’da muhteşem çiçeklerinden ve hoş kokusundan daha fazlası var. Bu çeşit üzerinde yapılan araştırmalar, topikal dermatolojik ürünler için potansiyele sahip bazı ilgi çekici özellikler buluyor.

 

Damask Gülü olarak da bilinen Rosa damascena, çiçekleri parfümde gül yağı ve gül suyunda kullanılmış bir gül melezidir.

 

Bulgaristan, Türkiye, Fransa ve Hindistan en büyük gül yağı üreticileri. Gül suyu yüzyıllardır dini törenlerde ve fiziksel, duygusal ve ruhsal amaçlar veya şifa için kullanılmıştır. Gelişen gül suyu endüstrileri Türkiye, Bulgaristan ve Fransa’da bulunur.

 

 1. damascena, parfümeri endüstrisindeki kullanımlarının yanı sıra, çeşitli küresel mutfaklarda yemek pişirme amacıyla da kullanılmaktadır. Güçlü antiseptik aktivite (fenolün yedi katı) sergileyen Geraniol, birkaç uçucu yağın ana bileşenidir ve R. damascena’da bulunur (Hoffmann D., Medical Herbalism: The Science and Practice of Herbal Medicine).

Antimikrobiyal Özellikler

2002’de R. damascena, bileşim ve antimikrobiyal özellikler için incelenen sekiz uçucu yağdan biriydi. Aromatik ekstraktların antibakteriyel aktiviteleri disk difüzyon testi ile belirlendi. Standart test bakteri suşları Escherichia coli, Staphylococcus aureus ve Pseudomonas aeruginosa arasında, R. damascena, S. aureus’a karşı antimikrobiyal aktivite gösterdi (Arch. Pharm. Res. 2002; 25: 860-4).

 

Son çalışmalar, antibakteriyel aktivitesi hakkında ek kanıtlar sağlamıştır. 2010 yılında araştırmacılar, Propionibacterium acnes’e karşı antibakteriyel aktivite için 10 uçucu yağın yanı sıra üç insan kanser hücre hattına karşı in vitro toksikoloji test etti. Test edilen uçucu yağlar (nane, zencefil, limon, greyfurt, yasemin, lavanta, papatya, kekik, gül ve tarçın dahil) arasında kekik, tarçın ve gülün P. acnes’e karşı en büyük antibakteriyel gücü sergilediği bulunmuştur.

 

Antioksidan Özellikler

2005 yılında Schiber ve ark. uçucu yağ geri kazanımı için endüstriyel damıtmayı takiben R. damascena yapraklarından ekstrakte edilmiş ve karakterize edilmiş flavonol glikozitler. 22 bileşen analiz edildikten sonra, kaempferol ve kuersetin tespit edilen tek flavonoidlerdi (özellikle flavonoller), kaempferol bileşikleri ölçülen bileşiklerin% 80’ini oluşturuyor. Araştırmacılar, yüksek flavonol içeriğini (kuru ağırlıkta yaklaşık 16 g / kg) not ederken, R. damascena’nın ümit verici bir doğal antioksidan kaynağı olduğu sonucuna varmışlardır (Z. Naturforsch. C. 2005; 60: 379-84).

 

Kekik Yağı Üretimi Yapan Firmamız, Anadolu’nun Dört Köşesinden Toplattığımız Kekikleri Fabrikamızda İşleyerek Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktadır. Kekik Yağı İlaç, Kozmetik Gibi Çok Geniş Bir Yelpazede Kullanılmaktadır. 

     Kekik Yağı Bp / Ep, Thymus Vulgaris Taze Çiçek Açan Toprak Üstü Kısımlarının Krom Kazanımızda Buhar Damıtma Yoluyla Elde Edilir.  Yağın Rengi Sarıdan Koyu Kırmızımsı Kahverengiye Kadar Değişebilir;  Timol Kokusunu Çağrıştıran Aromatik Baharatlı Bir Kokuya Sahiptir.

      Bütün Doğal Ürünlerde  Olduğu Gibi, Bileşenler Coğrafi Ve Genetik Faktörlere Bağlı Olarak Varyasyona Tabidir.  Bu Nedenle Temel Bileşenlerin Oranları İçin Sınırlar Sağlar, Bunlar: Β-Mirsen (% 1-3), Γ-Terpinen (% 5-10), P-Simen (% 15-28)  , Linalol (% 4.0-6.5), Terpinen-4-Ol (% 0.2-2.5), Timol (% 36-55) Ve Karvakrol (% 1.0 Ve 4.0).

 Fason Aromaterapi Yağları Üretimi Yapan Firmamız, Bünyesinde Bulundurduğu Tüm Uçucu Yağları Fason Üretmektedir. Yurtiçi Ve Yurt Dışı Uçucu Yağ Toptan Satışımız Bulunmaktadır. 

Türkiyede’de  Lavanta Tarlaları Ekiliş Alanındabüyük Bir Artış Var. Lavanta Uçucu Yağ Üretimi Ve Kırsal Turizm İçin Lavanta Üretimi Artmıştır. Türkiye Geleneksel Olarak Tıbbi Ve Aromatik Bir Bitki Ve Uçucu Yağ Üreten Bir Ülkedir Ancak Dünya Pazarında Sadece Gül Yağı, Yasemin Yağı Ve Kekik Yağı İçin Bir Köşeye Sahiptir. Ülkemizdeki Lavanta Üretimine Yönelik Mevcut İlgi, Dünya Lavanta Yağı Pazarlarını Anlama Ve Analiz Etme İhtiyacını Ortaya Çıkardı.

                    Türkiye’de Lavanta Üretiminin Neredeyse Tamamı, Dünya Lavanta Üretiminin Çoğunluğu Gibi Lavandula İntermedia’dan (Lavandin) Yapılmaktadır.

Ancak Lavendrose Cosmetic Ve Uçucu Yağlar Firmamız, Lavendrose Lavandula Angustifolia Yağı Üretimi Ve Satışı Yapmaktadır.

                    Dünyanın En Büyük Lavanta Yağı Tedarikçileri Bulgaristan, Fransa Ve Çin’dir Ve Son Zamanlarda Üretimlerini Artıran Birçok Başka Ülke De Vardır. Dünya Lavanta Yağı Arzı, Bulgaristan’daki Plantasyonlardaki Artışlara Bağlı Olarak Artış Eğilimi Göstermiştir, Ancak Miktar Ve Kalite Hava Koşullarına Bağlıdır. Lavendrose Cosmetic Ve Uçucu Yağlar  Ürettiği Lavanta Yağını Amerika, Rusya, Kuveyt, Bae, İngiltere, Arabistan, Fransa Ve Almanya’ya Göndermektedir. Lavendrose Cosmetic Ve Uçucu Yağlar ( Essential Oils Contract Manufacturing) Fason Uçucu Yağ Üretimi Yapmaktadır. Dünya’nın En İyi Aromaterapi Ürünlerine Sahip Olmak İçin Bizimle İletişime Geçin. (+905434324100- Whatsapp ,  İ[email protected])

Fiyat Belirlemede Ana Etken Olan Lavanta Yağına Olan Talep, Bir Yıldan Diğerine Çok Fazla Değişiklik Göstermez.  Bununla Birlikte, Doğal Ve Organik İçeriklerle İlişkili Daha Sağlıklı Ürünlere Yönelik Tüketici Bilincindeki Artışların Ek Bir Talep Yaratması Beklenmektedir. Şuan Türkiye Dünya Lavanta Yağı Pazarında Bir Oyuncu Konumundadır. Düşük Üretim Maliyetleri, Yüksek Kâr Oranı Ve Kırsal Kalkınmadaki Rolü, Lavanta Üretimini Çekici Kılar, Ancak Küçük Çiftlik Boyutları Ve Karmaşık Bir Değer Zinciri, Lavanta Yağı Üretimini Tek Başına Çalışan Çiftçiler İçin Ekonomik Olmaktan Uzaklaştırır Ve Onları Değerin Başında Kalmaya Zorlar. Zincir. Ancak Kaliteli Lavanta Yağı İçin Pazarda Her Zaman Yer Olacağından, Lavendrose Essentiaal Oil Olarak; Dünya Pazarında Rekabet Edebilmek İçin Lavanta Değer Zincirinin Kalitesine Ve Organizasyonuna Odaklanmış Durumdayız. Lavanta Yağı Üretimi, Kekik Yağı Üretimi, Defne Yağı Üretimi, Esansiyel Yağ Üretimi, Bitki Hidrolatı Üretimi, Gül Suyu Üretimi, Lavanta Suyu Üretimi Yapmaktayız. Fason Uçucu Yağ Üretimi, Fason Aromaterapi Yağı Üretimi Yapmaktayız.

 

 

Lavendrose Uçucu Yağlar Şirketi, Nane Yağı Üretimi Yapmaktadır. Nane Yaprakları Krom Kazanlarımızda Buhar Isısına Maruz Bırakılarak, Yağlı Suyu Alınmaktadır. En Son İşlemde Nane Yağı Ve Nane Suyu Rafine Edilerek Ayrıştırılmaktadır. Sizin İçin En Kaliteli Nane Yağını Üretmenin Gururunu Yaşıyoruz. Gmp, İso, Helal Gıda, Dermatolojik Test, Stabilite Testleri, Ürün Mikroorganizma Testlerini Yaptırmaktayız. Ürünlerimiz Son Derece Saf Ve Temiz Olarak Dolum Yapılmaktadır.

 

Nane yağı alternatif tıpta sıkça kullanılan bir üründür. Antiseptik özelliği bulunmaktadır.

 

Lavendrose Doğal Yağlar Üretim Listesi

 

1 Acı Badem Yağı Prunus Amygdalus Amara.Dulcus

2 Acı Biber Yağı Capsicum Annum Uçucu Yağ

3 Adaçayı ( Elma ) Yağı Salvia Officinalis Uçucu Yağ

4 Adaçayı ( Elma ) Yağı Salvia Triloba Uçucu Yağ

5 Adaçayı ( Elma ) Yağı . Salvia Fruticosa Uçucu Yağ

6 Adaçayı ( Tüylü ) (Clary Sage) Yağı Salvia Sclarea Uçucu Yağ

7 Akgünlük Yağı ( Olibanum) Boswelia Serrata Uçucu Yağ

8 Anason Yağı Illicium Verum Uçucu Yağ

9 Ardıç Tohumu Yağı Juniperus Excelsa Uçucu Yağ

10 Ardıç Tohumu Yağı Juniperus Communis Uçucu Yağ

11 Argan Yağı Organik Argania Spinosa Kernel Oil Soğuk Pres

12 Aspir Yağı Carthamus Tinctorious Soğuk Pres

13 Avokado Yağı Persea Gratissima Oil Soğuk Pres

14 Avokado Yağı Persea Gratissima Oil Rafine

15 Aynı Sefa Yağı (Calendula) Calendula Officinalis Extract Maserasyon

16 Badem Yağı Prunus Amygdalus .Dulcus Oil Soğuk Pres

17 Bergamut Yağı Citrus Bergamia Peel Oil Expressed Soğuk Pres

18 Biberiye Yağı Rosmarinus Officinalis Uçucu Yağ

19 Buğday Yağı Triticum Sativum Soğuk Pres

20 Cajeput Yağı Melaleuca Leucodendron Uçucu Yağ

21 Ceviz Yağı Juglans Regia Seed Oil Soğuk Pres

22 Chia Yağı Salvia Hispanica Soğuk Pres

23 Citronella Yağı Cymbopogon Winterianus Herb Oil Uçucu Yağ

24 Çam Yağı Pinus Sylvestris Leaf Oil Uçucu Yağ

25 Çam Terebentin Yağı Terebinthinae

26 Çam Terebentin Yağı Terebinthinae

27 Çay Ağacı Yağı Melaleuca Alternifolia Leaf Oil Uçucu Yağ

28 Çörekotu Yağı Nigella Sativa Soğuk Pres

29 Çuha Tohumu Yağı Oenothera Biennis Oil Soğuk Pres

30 Defne ( Tehnel ) Yağı Laurus Nobilis Fruit Oil

31 Defne ( Tehnel ) Yağı Laurus Nobilis Fruit Oil

32 Defne Yaprağı Yağı Laurus Nobilis Leaf Oil Uçucu Yağ

33 Elemi Yağı Canarium Luzonicum Gum Oil Uçucu Yağ

34 Ejonol ( Karanfil) Eugenia Caryophyllata Uçucu Yağ

35 Fesleğen Yağı Ocimum Basilicum Uçucu Yağ

36 Fındık Yağı Corylus Avellana Seed Oil Soğuk Pres

37 Frankince ( Olibanum ) Yağı Boswellia Carteri Uçucu Yağ

38 Greyfurt Kabuğu Yağı Citrus Paradisi Peel Oil Soğuk Pres &Uçucu

39 Gül Yağı Rosa Damascena Flower Oil Uçucu Yağ

40 Hardal Yağı Brassica Nigra Soğuk Pres

41 Haşhaş Yağı Papaver Somniferum Seed Oil Soğuk Pres

42 Havuç Tohumu Yağı Daucus Carota Sativa Seed Oil Uçucu Yağ

43 Hindistan Cevizi Yağı Cocos Nucifera ( Gıda Ve Kozmetik) Soğuk Pres

44 Hindistan Cevizi Yağı Cocos Nucifera ( Gıda Dışı) Soğuk Pres

45 Hint Yağı Ricinus Communis Seed Oil Soğuk Pres

46 Hint Yağı Ricinus Communis Seed Oil Rafine/ Solvent

47 Hodan Yağı Borago Officinalis Seed Oil Soğuk Pres

48 Isırgan Tohumu Yağı Urtica Sp. Soğuk Pres

49 İncir Çekirdeği Yağı Ficus Carica Soğuk Pres

50 Jojoba Yağı Simmondsia Chinensis Seed Oil

51 Kabak Çekirdeği Yağı Cucurbita Pepo Soğuk Pres

52 Kafur ( Sıvı) Cinnamomum Camphora Uçucu Yağ

53 Karabaş Yağı Lavandula Cariensis Uçucu Yağ

54 Karabiber Yağı Piper Nigrum Uçucu Yağ

55 Karaman Kimyonu Yağı Carum Carvi Uçucu Yağ

56 Karanfil Yaprağı Yağı Eugenia Caryophyllata Uçucu Yağ

57 Kayısı Çekirdeği Yağı Prunus Armeniaca Soğuk Pres

58 Kekik Yağı Thymbra Spicata Uçucu Yağ

59 Kekik Yağı Origanum Onites Uçucu Yağ

60 Kekik Yağı Origanum Minutiflorum Uçucu Yağ

61 Kekik Yağı (Thyme Oil ) Thymus Zygis Uçucu Yağ

62 Kekik Yağı Organik Origanum Minutiflorum Uçucu Yağ

63 Keklik Üzümü Yağı Gaultheria Procumbens Uçucu Yağ

64 Kenevir Yağı Cannabis Sativa Soğuk Pres

65 Keten Tohumu Yağı Linum Usitatissimum Soğuk Pres

66 Kereviz Tohumu Yağı Apium Graveolens Uçucu Yağ

67 Kimyon Yağı Cuminum Cyminum Uçucu Yağ

68 Kişniş Yağı Coriandrum Sativum Uçucu Yağ

69 Kuşburnu Yağı Rosa Rugosa Fruit Oil Soğuk Pres

70 Küçük Hindistan Cevizi Yağı Myristica Fragrans Kernel Oil Uçucu Yağ

71 Küçük Limon Yağı (Lime Oil) Citrus Aurantifolia Swingle Uçucu Yağ

72 Lavanta Yağı Lavandula Hybrida Herb Oil Uçucu Yağ

73 Lavanta Yağı Lavandula Angustifolia Herb Oil Uçucu Yağ

74 Limon Kabuğu Yağı Citrus Limon Peel Oil S.Pres &Uçucu

75 Limon Otu Yağı Cymbopogon Flexuosus Oil Uçucu Yağ

76 Mandarin Yağı (Kırmızı Renk ) Citrus Reticulata Soğuk Pres & Uçucu Yağ

77 Mandarin Yağı ( Sarı Renk) Citrus Reticulata Soğuk Pres &Uçucu

78 Maydanoz Tohumu Yağı Petroselium Sativum Uçucu Yağ

79 Makedemya Cevizi Yağı Macadamia İntegrifolia Seed Oil Soğuk Pres

80 Menengiç Yağı Pistacia Vera Seed Oil Soğuk Pres

81 Mercan Köşk Yağı ( Tatlı Kekik Yağı) Origanum Majorana Uçucu Yağ

82 Mersin Yaprağı Yağı Myrtus Communis Leaf Oil Uçucu Yağ

83 Myrrh ( Mür ) Yağı Commiphora Myrrha Gum Oil Uçucu Yağ

84 Nane Yağı Mentha Piperita Uçucu Yağ

85 Nane Yağı (Spearmint) Mentha Spicata Uçucu Yağ

86 Nar Çekirdeği Yağı Punica Granatum Seed Oil Soğuk Pres

87 Neem Yağı Melia Azadirachta Seed Oil Soğuk Pres

88 Niaouli Yağı Melaleuca Viridiflora Leaf Oil Uçucu Yağ

89 Okaliptus Yağı Eucalyptus Globulus Uçucu Yağ

90 Okaliptus Yağı- Citriodora Eucalyptus Citriodora Uçucu Yağ

91 Ölmez Çiçeği Yağı Helichrysum İtalicum Uçucu Yağ

92 Paçuli Yağı Pogostemon Cablin Leaf Oil Uçucu Yağ

93 Palmarosa Yağı Cymbopogon Martini Herb Extract Uçucu Yağ

94 Papatya Yağı ( Mavi) Matricaria Chamomilla Flower Oil Uçucu Yağ

95 Petitgrein Yağı Citrus Nobilis Leaf Oil Uçucu Yağ

96 Pirinç Kabuğu Yağı Oryza Sativa Bran Oil Rafine

97 Portakal Çiçeği ( Neroli ) Yağı Citrus Aurantium Uçucu Yağ

98 Portakal Kabuğu Yağı Citrus Sinensis Peel Oil Expressed

99 Rezene Yağı Foeniculum Vulgare Var Dulce Uçucu Yağ

100 Sandal Ağacı Yağı Santalum Spicatum Uçucu Yağ

101 Sardunya ( Itır ) Yağı Pelargonium Graveolens Flower Oil Uçucu Yağ

102 Sarımsak Yağı Allium Sativum Maserasyon

103 Sarı Kantaron Yağı Hypericum Perforatum Maserasyon

104 Sedir Ağacı Yağı Cedrus Atlantica Bark Oil Uçucu Yağ

105 Servi Yağı Cypressus Sempervirens Extract Uçucu Yağ

106 Soğan Yağı Allium Cepa Bulb Extract Maserasyon

107 Susam Yağı .Yerli Tohum Sesamum İndicum Soğuk Pres

108 Susam Yağı .İthal Tohum Sesamum İndicum Soğuk Pres

109 Tamanu Yağı Calophylium Tacamahaca Seed Oil Soğuk Pres

110 Tarçın Yaprağı Yağı Cinnamomum Zeylanicum Uçucu Yağ

111 Üzüm Çekirdeği Yağı Vitis Vinifera Soğuk Pres

112 Vetiver Yağı (Endonezya) Vetiveria Zizanioides Root Extract Acetylated Uçucu Yağ

113 Vetiver Yağı ( Haiti) Vetiveria Zizanioides Root Extract Acetylated Uçucu Yağ

114 Vişne Çekirdeği Yağı Prunus Cerasus Soğuk Pres

115 Ylang Ylang Yağı I Cananga Odorata Flower Oil Uçucu Yağ

116 Ylang Ylang Yağı III Cananga Odorata Flower Oil Uçucu Yağ

117 Zencefil Yağı Zingiber Officinalis Uçucu Yağ

118 Zerdeçal Yağı Curcuma Longa Uçucu Yağ

119 Zeytinyağı Olea Europaea Fruit Oil Soğuk Pres

KATI ( BUTTER) YAĞLAR

120 Balmumu Sarı Apis Mellifera Mum

121 Balmumu Beyaz Apis Mellifera

122 Carnauba Mumu Copenicia Cerifera Mum

123 Candelila Mumu Euphorbia Cerifera Mum

124 Kakao Yağı Theobroma Cacao Seed Butter Soğuk Pres

125 Kakao Yağı Theobroma Cacao Seed Butter Deodorize

126 Kristal Kafur , Naturel Cinnamomum Camphora Kristal

127 Kristal Mentol, Naturel Mentha Arvensis Kristal

128 Kokum Butter Garcinia İndica Mum

129 Lanolin Ovis Aries Wax

130 Palm Yağı Elaeis Guineensis Rafine

131 Palm Çekirdeği Yağı Elaeis Guineensis Rafine

132 Shea Butter Butyrospermum Parkii Soğuk Pres

133 Shea Butter Butyrospermum Parkii Rafine

 

 

ENGLISH LANGUAGE

Our Company, Which Produces Thyme Oil, Processes The Thyme That We Collect From the Four Corners of Anatolia In Our Factory and Offers It to Our Valued Customers. Thyme Oil Is Used In A Very Wide Range Of Medicines, Cosmetics.

     Thyme Oil Bp / Ep Is Obtained By Steam Distillation in Our Chrome Boiler of Freshly Blooming Above-Ground Parts of Thymus Vulgaris.  The Color of the Oil Can Vary From Yellow To Dark Reddish-Brown; It Has an Aromatic Spicy Odor That Evokes the Smell of Thymol.

      As With All Natural Products, The Components Are Subject To Variation Depending On Geographical And Genetic Factors.  Therefore Provides Bounds For The Ratios Of The Basic Components, These Are: Β-Miri (If % 1-3), Γ-Terpinen (5-10%), P-Wo (% 15-28) , Linalol (% 4.0-6.5), Terpinen-4-Ol (% 0.2-2.5), Thymol (% 36-55) And Karvakrol (% 1.0 And 4.0).

 Our Company, Which Produces Contract Aromatherapy Oils, Subcontracts All the Essential Oils It Has on Site. We Have Domestic And International Essential Oil Wholesale.

In Turkey, There Is a Huge Increase in the Area of Cultivation of Lavender Fields. Lavender Essential Oil Production And Lavender Production For Rural Tourism Have Increased. Turkey Is A Country That Traditionally Produces Medicinal And Aromatic Herbs And Essential Oils, But In The World Sunday It Has A Corner Only For Rose Oil, Jasmine Oil And Thyme Oil. The Current Interest In Lavender Production In Our Country Has Led To The Need To Understand And Analyze The World Lavender Oil Sundays.

                    Almost All of the Lavender Production in Turkey is Made from Lavandula Intermediate (Lavandin), As Is the Majority of the World’s Lavender Production.

However, Our Company Lavendrose Cosmetic And Essential Oils Is Engaged In The Production And Sale Of Lavendrose Lavandula Angustifolia Oil.

                    The Largest Suppliers of Lavender Oil In The World Are Bulgaria, France And China, And There Are Also Many Other Countries That Have Recently Increased Their Production. The World Supply Of Lavender Oil Has Shown An Upward Trend Due To Increases In Plantations In Bulgaria, But The Quantity And Quality Depend On Weather Conditions. Lavendrose Cosmetic Produces Essential Oils And Sends Lavender Oil To America, Russia, Kuwait, Uae, UK, Arabia, France And Germany. Lavendrose Cosmetic And Essential Oils (Essential Oils Contract Manufacturing) are Engaged In Outsourced Production of Essential Oils. Contact Us To Have the Best Aromatherapy Products In The World. (+905434324100- Whatsapp , İ[email protected])

The Demand for Lavender Oil, Which Is the Main Factor in Determining the Price, Does Not Change Much From One Year to the Next.  However, It Is Expected That the October in Consumer Awareness Towards Healthier Products Associated With Natural And Organic Ingredients Will Create An Additional Demand. Currently, Turkey Is a Player in the World Lavender Oil Sunday. Low Production Costs, High Profit Rate And Its Role In Rural Development Make Lavender Production Attractive, But Small Farm Sizes And A Complex Value Chain Make Lavender Oil Production Far From Economical For Farmers Working Alone, Forcing Them To Remain At The Top Of Value. Chain. Sundays Sundays There Will Always Be a Place In The Market For Quality Lavender Oil, As Lavendrose Essential Oil; We Are Focused On The Quality And Organization Of The Lavender Value Chain In Order To Compete In The World Market. We are Engaged in Lavender Oil Production, Thyme Oil Production, Laurel Oil Production, Essential Oil Production, Plant Oil Production, Rose Water Production, Lavender Water Production. We are Engaged in Outsourced Essential Oil Production, Outsourced Aromatherapy Oil Production.

 

 

Lavendrose Essential Oils Company is Engaged in the Production of Peppermint Oil. Mint Leaves Are Exposed to Steam Heat in Our Chrome Boilers and Oily Water Is Removed. In The Latest Process, Mint Oil And Mint Juice Are Refined And Decomposed. We Are Proud to Produce the Best Quality Peppermint Oil For You. We carry out Gmp, Iso, Halal Food, Dermatological Testing, Stability Tests, Product Microorganism Tests. Our Products Are Jul-Filled In Extremely Pure And Clean.

 

Peppermint oil is a product that is often used in alternative medicine. It has antiseptic properties.

 

List of Lavendrose Natural Oils Production

 

1 Bitter Almond Oil Prunus Amygdalus Amara.Dulcus

2 Hot Pepper Oil Capsicum Annum Essential Oil

3 Sage ( Apple ) Oil Salvia Officinalis Essential Oil

4 Sage ( Apple ) Oil Salvia Triloba Essential Oil

5 Sage ( Apple ) Oil . Essential Oil of Salvia Fruticosa

6 Sage ( Hairy ) (Clary Sage) Oil Salvia Sclarea Essential Oil

7 Essential Oil of Acacia ( Olibanum) Boswelia Serrata

8 Anise Oil Illicium Verum Essential Oil

9 Juniper Seed Oil Juniperus Excelsa Essential Oil

10 Juniper Seed Oil Juniperus Communis Essential Oil

11 Argan Oil Organic Argania Spinosa Kernel Oil Cold Press

12 Safflower Oil Carthamus Tinctorious Cold Press

13 Avocado Oil Persea Gratissima Oil Cold Press

14 Avocado Oil is Refined from Persea Gratissima Oil

15 The Same Cefa Oil (Calendula) Calendula Officinalis Extract Maceration

16 Almond Oil Prunus Amygdalus .Dulcus Oil Cold Press

17 Bergamot Oil Citrus Bergamia Peel Oil Expressed Cold Press

18 Rosemary Oil Rosmarinus Officinalis Essential Oil

19 Wheat Oil Triticum Sativum Cold Press

20% Cajeput Oil Melaleuca Leucodendron Essential Oil

21 Walnut Oil Juglans Regia Seed Oil Cold Press

22 Chia Oil Salvia Hispanica Cold Press

23 Citronella Oil Cymbopogon Winterianus Herb Oil Essential Oil

24 Pine Oil Pinus Sylvestris Leaf Oil Essential Oil

25 Pine Turpentine Oil Turpinthinae

26 Pine Turpentine Oil Turpinthinae

27 Tea Tree Oil Melaleuca Alternifolia Leaf Oil Essential Oil

28 Nigella Sativa Cold Press with Nigella Oil

29 Evening Primrose Oil Oenothera Biennis Oil Cold Press

30 Laurel ( Tehnel ) Oil Laurus Nobilis Fruit Oil

31 Laurel ( Tehnel ) Oil Laurus Nobilis Fruit Oil

32 Laurel Leaf Oil Laurus Nobilis Leaf Oil Essential Oil

33 Elemi Oil Canarium Luzonicum Gum Oil Essential Oil

34 Ejonol ( Cloves) Eugenia Caryophyllata Essential Oil

35 Basil Oil Ocimum Basilicum Essential Oil

36 Hazelnut Oil Corylus Avellana Seed Oil Cold Press

37 Frankincense ( Olibanum ) Oil Boswellia Carter Essential Oil

38 Grapefruit Peel Oil Citrus Paradisi Peel Oil Cold Press & Essential Oil

39 Rose Oil Rosa Damascena Flower Oil Essential Oil

40 Mustard Oil Brassica Nigra Cold Press

41 Poppy Oil Papaver Somniferum Seed Oil Cold Press

42 Carrot Seed Oil Daucus Carota Sativa Seed Oil Essential Oil

43 Coconut Oil Cocos Nucifera ( Food And Cosmetics) Cold Press

44 Coconut Oil Cocos Nucifera ( Non-Food) Cold Press

45 Castor Oil Ricinus Communis Seed Oil Cold Press

46 Castor Oil Ricinus Communis Seed Oil Refined/ Solvent

47 Borage Oil Borago Officinalis Seed Oil Cold Press

48 Nettle Seed Oil Urtica Sp. Cold Press

49 Fig Seed Oil Ficus Carica Cold Press

50% Jojoba Oil Simmondsia Chinensis Seed Oil

51 Pumpkin Seed Oil Cucurbita Pepo Cold Press

52 Camphor ( Liquid) Cinnamomum Camphora Essential Oil

53 Essential Oil of Calendula Lavandula Cariensis

54 Black Pepper Oil Piper Nigrum Essential Oil

55 Caraway Cumin Oil Carum Carvi Essential Oil

56 Clove Leaf Oil Eugenia Caryophyllata Essential Oil

57 Apricot Kernel Oil Prunus Armeniaca Cold Press

58 Thyme Oil Thymbra Spicata Essential Oil

59 Oregano Oil Origanum Onites Essential Oil

60% Thyme Oil Origanum Minutiflorum Essential Oil

61 Thyme Oil (Thyme Oil ) Thymus Zygis Essential Oil

62 Thyme Oil Organic Origanum Minutiflorum Essential Oil

63 Essential Oil of Partridge Currant Gaultheria Procumbens

64 Hemp Oil Cannabis Sativa Cold Press

65 Linseed Oil Linum Usitatissimum Cold Press

66 Celery Seed Oil Apium Graveolens Essential Oil

67 Cumin Oil Cuminum Cyminum Essential Oil

68 Coriander Oil Coriandrum Sativum Essential Oil

69 Rosehip Oil Rosa Rugosa Fruit Oil Cold Press

70% Coconut Oil Myristica Fragrans Kernel Oil Essential Oil

71 Small Lemon Oil (Lime Oil) Citrus Aurantifolia Swingle Essential Oil

72 Lavender Oil Lavandula Hybrida Herb Oil Essential Oil

73 Lavender Oil Lavandula Angustifolia Herb Oil Essential Oil

74 Lemon Peel Oil Citrus Lemon Peel Oil S.Pres &Essential

75 Lemongrass Oil Cymbopogon Flexuosus Oil Essential Oil

76 Mandarin Oil (Red Color ) Citrus Reticulata Cold Press & Essential Oil

77 Mandarin Oil ( Yellow Color) Citrus Reticulata Cold Press & Essential Oil

78 Parsley Seed Oil Petroselium Sativum Essential Oil

79 Macedonian Coconut Oil Macadamia Integrifolia Seed Oil Cold Press

80% Menengic Oil Pistacia Vera Seed Oil Cold Press

81 Coral Pavilion Oil ( Sweet Thyme Oil) Origanum Majorana Essential Oil

82 Myrtle Leaf Oil Myrtus Communis Leaf Oil Essential Oil

83 Myrrh ( Myrrh) Oil Commiphora Myrrha Gum Oil Essential Oil

84 Peppermint Oil Mentha Piperita Essential Oil

85 Peppermint Oil (Spearmint) Mentha Spicata Essential Oil

86 Pomegranate Seed Oil Punica Granatum Seed Oil Cold Press

87 Neem Oil Melia Azadirachta Seed Oil Cold Press

88% Niaouli Oil Melaleuca Viridiflora Leaf Oil Essential Oil

89 Eucalyptus Oil Eucalyptus Globulus Essential Oil

90% Eucalyptus Oil – Citriodora Eucalyptus Citriodora Essential Oil

91 Immortelle Oil Helichrysum Italicum Essential Oil

92 Patchouli Oil Pogostemon Cablin Leaf Oil Essential Oil

93 Palmarosa Oil Cymbopogon Martini Herb Extract Essential Oil

94 Chamomile Oil ( Blue) Matricaria Chamomilla Flower Oil Essential Oil

95% Petitgrein Oil Citrus Nobilis Leaf Oil Essential Oil

96 Refined Rice Husk Oil Oryza Sativa Bran Oil

97 Orange Blossom ( Neroli ) Oil Citrus Aurantium Essential Oil

98 Orange Peel Oil Citrus Sinensis Peel Oil Expressed

99% Fennel Oil Foeniculum Vulgare Var Dulce Essential Oil

100% Sandalwood Oil Santalum Spicatum Essential Oil

101 Geranium ( Itir ) Oil Pelargonium Graveolens Flower Oil Essential Oil

102 Garlic Oil Allium Sativum Maceration

103 St. John’s Wort Oil Hypericum Perforatum Maceration

104 Cedar Oil Cedrus Atlantica Bark Oil Essential Oil

105 Cypress Oil Cypressus Sempervirens Extract Essential Oil

106 Onion Oil Allium Cepa Bulb Extract Maceration

 

 

FRENCH LANGUAGE

 

Notre Entreprise, Qui Produit De L’Huile De Thym, Transforme Le Thym Que Nous Collectons Aux Quatre Coins De L’Anatolie Dans Notre Usine et Le Propose à Nos Précieux Clients. L’Huile De Thym Est Utilisée Dans Une Très Large Gamme De Médicaments, De Cosmétiques.

     L’Huile De Thym Bp/ Ep Est Obtenue Par Distillation À La Vapeur dans Notre Chaudière Chromée de Parties Aériennes Fraîchement Fleuries de Thymus Vulgaris.  La Couleur De l’Huile Peut Varier Du Jaune Au Brun Rougeâtre Foncé; Elle A une Odeur Épicée Aromatique Qui Évoque l’Odeur du Thymol.

      Comme Pour Tous Les Produits Naturels, Les Composants Sont Sujets À Des Variations En Fonction De Facteurs Géographiques Et Génétiques.  Fournit Donc Des Limites Pour Les Rapports Des Composants De Base, Ceux-Ci Sont: Β-Miri (If% 1-3), Γ-Terpinène (5-10%), P-Wo (% 15-28), Linalol (% 4,0-6,5), Terpinène-4-Ol (% 0,2-2,5), Thymol (% 36-55) Et Karvakrol (% 1,0 Et 4,0).

 Notre Société, Qui Produit Des Huiles D’Aromathérapie Sous Contrat, Sous-Traite Toutes les Huiles Essentielles Dont Elle Dispose sur Place. Nous Avons Des Huiles Essentielles Nationales Et Internationales En Gros.

En Turquie, Il y a une Énorme Augmentation de la Superficie de Culture des champs de lavande. La Production D’Huile Essentielle De Lavande Et La Production De Lavande Pour Le Tourisme Rural Ont Augmenté. La Turquie Est Un Pays Qui Produit Traditionnellement Des Herbes Médicinales Et Aromatiques Et Des Huiles Essentielles, Mais Dans Le Monde Dimanche, Il N’Y A Qu’Un Coin Pour L’Huile De Rose, L’Huile De Jasmin Et L’Huile De Thym. L’Intérêt Actuel Pour La Production De Lavande Dans Notre Pays A Conduit À La Nécessité De Comprendre Et D’Analyser Les Dimanches D’Huile De Lavande Dans Le Monde.

                    La Quasi-totalité de la Production de Lavande en Turquie est fabriquée à partir de Lavandula Intermédiaire (Lavandin), Tout Comme la Majorité de la Production Mondiale de Lavande.

Cependant, Notre Société Lavendrose Cosmetic And Essential Oils Est Engagée Dans La Production Et La Vente D’Huile De Lavendrose Lavandula Angustifolia.

                    Les Plus Grands Fournisseurs D’Huile De Lavande Au Monde Sont La Bulgarie, La France Et La Chine, Et De Nombreux Autres Pays Ont Récemment Augmenté Leur Production. L’Offre Mondiale D’Huile De Lavande A Montré Une Tendance À La Hausse En Raison De L’Augmentation Des Plantations En Bulgarie, Mais La Quantité Et La Qualité Dépendent Des Conditions Météorologiques. Lavendrose Cosmetic Produit Des Huiles Essentielles Et Envoie De L’Huile De Lavande En Amérique, En Russie, Au Koweït, Aux Émirats Arabes Unis, Au Royaume-Uni, En Arabie, En France Et En Allemagne. Les Huiles Essentielles Et Cosmétiques de Lavande (Fabrication Sous Contrat d’Huiles Essentielles) sont Engagées Dans la Production Externalisée d’Huiles Essentielles. Contactez-Nous Pour Avoir les Meilleurs Produits D’Aromathérapie Au Monde. (+905434324100 – Whatsapp, İ[email protected] )

La Demande d’Huile de Lavande, Qui Est le Principal Facteur de Détermination du Prix, Ne Change Pas Beaucoup D’Une Année à l’autre.  Cependant, Il Est Prévu Que Le Mois D’Octobre dans La Sensibilisation Des Consommateurs À Des Produits Plus Sains Associés À Des Ingrédients Naturels Et Biologiques Créera Une Demande Supplémentaire. Actuellement, la Turquie Est un Acteur dans le Monde de l’Huile de Lavande Dimanche. Les Faibles Coûts De Production, Le Taux De Profit Élevé Et Son Rôle Dans Le Développement Rural Rendent La Production De Lavande Attrayante, Mais La Petite Taille Des Exploitations Et Une Chaîne De Valeur Complexe Rendent La Production D’Huile De Lavande Loin D’Être Économique Pour Les Agriculteurs Travaillant Seuls, Les Obligeant À Rester Au Sommet De La Valeur. Chaîne. Dimanche Dimanche, Il Y Aura Toujours Une Place Sur Le Marché Pour L’Huile De Lavande De Qualité, Comme L’Huile Essentielle De Lavande; Nous Nous Concentrons Sur La Qualité Et L’Organisation De La Chaîne De Valeur De La Lavande Afin De Rivaliser Sur Le Marché Mondial. Nous sommes engagés dans la Production d’Huile de Lavande, La Production d’Huile de Thym, La Production d’Huile de Laurier, La Production d’Huile Essentielle, La Production d’Huile Végétale, La Production d’Eau de Rose, La Production d’Eau de Lavande. Nous sommes engagés dans la Production d’huile Essentielle Externalisée, la Production d’huile d’Aromathérapie Externalisée.

 

 

La Société d’huiles essentielles de Lavande est engagée dans la production d’huile de menthe poivrée. Les Feuilles De Menthe Sont Exposées à La Chaleur De La Vapeur dans Nos Chaudières Chromées et L’Eau Huileuse Est Éliminée. Dans Le Dernier Processus, L’Huile De Menthe Et Le Jus De Menthe Sont Raffinés Et Décomposés. Nous Sommes Fiers de Produire Pour Vous l’Huile de Menthe Poivrée de la Meilleure Qualité. Nous effectuons des tests Gmp, Iso, Aliments Halal, Des Tests Dermatologiques, Des Tests de Stabilité, Des Tests de Micro-Organismes de Produits. Nos Produits Sont Extrêmement Purs Et Propres.

 

L’huile de menthe poivrée est un produit souvent utilisé en médecine alternative. Il a des propriétés antiseptiques.

 

Liste des Huiles Naturelles de Lavande Produites

 

1 Huile d’Amande Amère Prunus Amygdalus Amara.Dulce

2 Huile de Piment Capsicum Huile Essentielle Annuelle

3 Huile de Sauge (Pomme) Huile Essentielle de Salvia Officinalis

4 Huile de Sauge (Pomme) Huile Essentielle de Salvia Triloba

5 Huile de Sauge (Pomme). Huile Essentielle de Salvia Fruticosa

6 Huile de Sauge (Velue) (Sauge Sclarée) Huile Essentielle de Salvia Sclarea

7 Huile Essentielle d’Acacia (Oliban) Boswelia Serrata

8 Huile d’Anis Illicium Verum Huile Essentielle

9 Huile de Graines de Genévrier Huile Essentielle de Juniperus Excelsa

10 Huile de Graines de Genévrier Huile Essentielle de Juniperus Communis

11 Huile d’Argan Huile de Noyau d’Argania Spinosa Bio Presse à Froid

12 Huile de Carthame Presse à Froid Carthamus TincTorious

13 Huile d’Avocat Persea Gratissima Huile Presse à Froid

14 L’Huile d’avocat est raffinée à partir d’huile de Persea Gratissima

15 La Même Huile de Cefa (Calendula) Macération d’Extrait de Calendula Officinalis

16 Huile d’amande Prunus Amygdalus.Presse à Froid d’Huile Dulcus

17 Huile de Bergamote Huile de Zeste de Bergamote d’Agrumes Pressée à Froid

18 Huile de Romarin Huile Essentielle de Rosmarinus Officinalis

19 Huile de Blé Triticum Sativum Presse à Froid

20% Huile de Cajeput Huile Essentielle de Mélaleuca Leucodendron

21 Huile de Noix Juglans Regia Presse à Froid d’Huile de Graines

22 Huile de Chia Salvia Hispanica Presse à Froid

23 Huile de Citronnelle Huile Essentielle de Cymbopogon Winterianus

24 Huile de Pin Huile de Feuille de Pinus Sylvestris Huile Essentielle

25 Huile de Térébenthine de Pin Turpinthinae

26 Huile de Térébenthine de Pin Turpinthinae

27 Huile d’Arbre à Thé Huile de Feuille de Melaleuca Alternifolia Huile Essentielle

28 Presse à Froid Nigella Sativa à l’Huile de Nigelle

29 Huile d’Onagre Oenothera Biennis Pressoir à Froid

30 Huile de Laurier (Tehnel) Huile de Fruits Laurus Nobilis

31 Huile de Laurier (Tehnel) Huile de Fruits Laurus Nobilis

32 Huile de Feuille de Laurier Huile Essentielle de Feuille de Laurus Nobilis

33 Huile d’Élémi Huile de Gomme de Canarium Luzonicum Huile Essentielle

34 Huile Essentielle d’Ejonol (Clous de Girofle) Eugenia Caryophyllata

35 Huile Essentielle de Basilic Ocimum Basilicum

36 Huile de Noisette Corylus Avellana Huile de Graines Pressée à Froid

37 Huile d’Encens (Oliban) Huile Essentielle de Boswellia Carter

38 Huile de Zeste de Pamplemousse Huile de Zeste d’Agrumes Paradisi Presse à Froid et Huile Essentielle

39 Huile de Rose Huile de Fleur de Rosa Damascena Huile Essentielle

40 Huile de Moutarde Brassica Nigra Presse à Froid

41 Huile de Pavot Presse à Froid D’Huile de Graines de Somniferum Papaver

42 Huile de Graines de Carotte Huile Essentielle Daucus Carota Sativa

43 Huile De Noix De Coco Cocos Nucifera (Alimentation Et Cosmétiques) Presse À Froid

44 Huile de Noix de Coco Cocos Nucifera (Non Alimentaire) Presse à Froid

45 Huile de Ricin Ricinus Communis Huile de Graines Presse à Froid

46 Huile de Ricin Ricinus Communis Huile de Graines Raffinée / Solvant

47 Huile de Bourrache Presse à Froid d’Huile de Graine de Borago Officinalis

48 Huile de Graines d’Ortie Urtica Sp. Presse à Froid

49 Huile de Graines de Figue Ficus Carica Presse à Froid

50% Huile de Jojoba Huile de Graines de Simmondsia Chinensis

51 Huile de Graines de Citrouille Cucurbita Pepo Presse à Froid

52 Huile Essentielle de Camphre (Liquide) Cinnamomum Camphora

53 Huile Essentielle de Calendula Lavandula Cariensis

54 Huile de Poivre Noir Huile Essentielle de Piper Nigrum

55 Huile de Cumin Carvi Huile Essentielle de Carum Carvi

56 Huile de Feuille de Clou De Girofle Eugenia Caryophyllata Huile Essentielle

57 Huile de Noyau d’Abricot Prunus Armeniaca Presse à Froid

58 Huile de Thym Huile Essentielle de Thymbra Spicata

59 Huile d’Origan Huile Essentielle d’Onites d’Origan

60% Huile de Thym Huile Essentielle d’Origanum Minutiflorum

61 Huile de Thym (Huile de Thym) Huile Essentielle de Thymus Zygis

62 Huile de Thym Huile Essentielle d’Origanum Minutiflorum Biologique

63 Huile Essentielle de Groseille de Perdrix Gaultheria Procumbens

64 Huile de Chanvre Cannabis Sativa Presse à Froid

65 Huile de Lin Linum Usitatissimum Presse à froid

66 Huile de Graines de Céleri Apium Graveolens Huile Essentielle

67 Huile de Cumin Huile Essentielle de Cuminum Cyminum

68 Huile de Coriandre Huile Essentielle de Coriandrum Sativum

69 Huile d’Églantier Rosa Rugosa Huile de Fruit Presse à Froid

70% Huile de Noix de Coco Myristica Fragrans Huile de Noyau Huile Essentielle

71 Petite Huile de Citron (Huile de Citron Vert) Citrus Aurantifolia Huile Essentielle Swingle

72 Huile de Lavande Huile Essentielle d’Herbe de Lavandula Hybrida

73 Huile de Lavande Huile Essentielle de Lavandula Angustifolia

74 Huile de Zeste de Citron Huile de Zeste de Citron aux Agrumes S.Pres & Essential

75 Huile de Citronnelle Huile Essentielle de Cymbopogon Flexuosus

76 Huile de Mandarine (Couleur Rouge) Presse à froid et Huile Essentielle Citrus Reticulata

77 Huile de Mandarine (Couleur Jaune) Presse à froid et Huile Essentielle Citrus Reticulata

78 Huile de Graines de Persil Petroselium Sativum Huile Essentielle

79 Huile de Noix de Coco Macédonienne Macadamia Integrifolia Huile de Graines Presse à Froid

Presse à Froid d’Huile de Graines de Pistacia Vera à l’Huile Menengic 80%

81 Huile de Pavillon de Corail (Huile de Thym Doux) Huile Essentielle d’Origanum Majorana

82 Huile de Feuilles De Myrte Huile Essentielle de Feuilles de Myrtus Communis

83 Huile de Myrrhe Huile de Gomme de Myrrhe de Commiphora Huile Essentielle

84 Huile de Menthe Poivrée Huile Essentielle Mentha Piperita

85 Huile de Menthe Poivrée (Menthe Verte) Huile Essentielle de Mentha Spicata

86 Presse à Froid d’Huile de Graine de Grenade Punica Granatum

87 Huile de Neem Melia Azadirachta Huile de Graines Presse à Froid

88% Huile de Niaouli Huile Essentielle de Feuille de Melaleuca Viridiflora

89 Huile d’Eucalyptus Huile Essentielle d’Eucalyptus Globulus

90% D’Huile d’Eucalyptus – Huile Essentielle d’Eucalyptus Citriodora

91 Huile d’Immortelle Helichrysum Italicum Huile Essentielle

92 Huile de Patchouli Huile Essentielle de Feuille de Cablin de Pogostemon

93 Huile de Palmarosa Huile Essentielle d’Extrait d’Herbe de Cymbopogon Martini

94 Huile de Camomille (Bleu) Huile de Fleur de Camomille Matricaria Huile Essentielle

95% Huile de Petitgrein Huile Essentielle de Feuille de Nobilis d’Agrumes

96 Huile De Balle de Riz Raffinée Huile de Son Oryza Sativa

97 Huile de Fleur d’Oranger (Néroli) Huile Essentielle Citrus Aurantium

98 Huile de Zeste d’Orange Citrus Sinensis Huile de Zeste Exprimée

99% Huile de Fenouil Foeniculum Vulgare Var Dulce Huile Essentielle

100% Huile de Bois de Santal Huile Essentielle de Santalum Spicatum

101 Huile de Géranium (Itir) Huile de Fleur de Pélargonium Graveolens Huile Essentielle

102 Macération d’Allium Sativum à l’Huile d’Ail

103 Macération Hypericum Perforatum à l’Huile de Millepertuis

104 Huile de Cèdre Huile d’Écorce de Cedrus Atlantica Huile Essentielle

105 Huile de Cyprès Extrait d’Huile Essentielle de Cypressus Sempervirens

106 Macération d’Extrait de Bulbe d’Allium Cepa à l’Huile d’oignon

 

SPANISH LANGUAGE

 

Nuestra Empresa, Que Produce Aceite De Tomillo, Procesa El Tomillo Que Recogemos De las Cuatro Esquinas de Anatolia En Nuestra Fábrica y Lo Ofrece a Nuestros Valiosos Clientes. El Aceite De Tomillo Se Utiliza En Una Amplia Gama De Medicamentos, Cosméticos.

     El Aceite de Tomillo Bp / Ep Se Obtiene por Destilación al Vapor en Nuestra Caldera de Cromo de Partes Recién Florecidas del Timo Vulgar.  El Color del Aceite Puede Variar De Amarillo A Marrón Rojizo Oscuro; Tiene un Olor Aromático Picante Que Evoca el Olor del Timol.

      Al Igual Que Con Todos Los Productos Naturales, Los Componentes Están Sujetos A Variaciones Dependiendo De Factores Geográficos Y Genéticos.  Por Lo Tanto, Proporciona Límites Para Las Proporciones De Los Componentes Básicos, Estos Son: Β-Miri (Si % 1-3), Γ-Terpinen (5-10%), P-Wo (% 15-28), Linalol (% 4,0-6,5), Terpinen-4-Ol (% 0,2-2,5), Timol (% 36-55) Y Karvakrol (% 1,0 Y 4,0).

 Nuestra Empresa, Que Produce Aceites De Aromaterapia Por Contrato, Subcontrata Todos los Aceites Esenciales Que Tiene en el Sitio. Tenemos Venta Al Por Mayor De Aceites Esenciales Nacionales E Internacionales.

En Turquía, Hay un Gran Aumento en el Área de Cultivo de Campos de Lavanda. La Producción De Aceites Esenciales De Lavanda Y La Producción De Lavanda Para El Turismo Rural Han Aumentado. Turquía Es Un País Que Tradicionalmente Produce Hierbas Medicinales Y Aromáticas Y Aceites Esenciales, Pero En El Domingo Mundial Tiene Un Rincón Solo Para El Aceite De Rosa, El Aceite De Jazmín Y El Aceite De Tomillo. El Interés Actual En La Producción De Lavanda En Nuestro País Ha Llevado A La Necesidad De Comprender Y Analizar El Mundo De Los Domingos De Aceite De Lavanda.

                    Casi toda la Producción de Lavanda en Turquía está Hecha de Lavandula Intermedia (Lavandina), Al Igual que la Mayoría de la Producción Mundial de Lavanda.

Sin Embargo, Nuestra Empresa Lavendrose Cosmetic And Essential Oils Se Dedica A La Producción Y Venta De Aceite De Lavendrose Lavandula Angustifolia.

                    Los Mayores Proveedores De Aceite De Lavanda En El Mundo Son Bulgaria, Francia Y China, Y También Hay Muchos Otros Países Que Han Aumentado Recientemente Su Producción. El Suministro Mundial De Aceite De Lavanda Ha Mostrado Una Tendencia Al Alza Debido Al Aumento De Las Plantaciones En Bulgaria, Pero La Cantidad Y La Calidad Dependen De Las Condiciones Climáticas. Lavendrose Cosmetic Produce Aceites Esenciales Y Envía Aceite De Lavanda A Estados Unidos, Rusia, Kuwait, Emiratos Árabes Unidos, Reino Unido, Arabia, Francia Y Alemania. Los Aceites Esenciales Y Cosméticos De Lavanda (Fabricación Por Contrato de Aceites Esenciales) se Dedican A La Producción Subcontratada de Aceites Esenciales. Contáctenos Para Tener los Mejores Productos De Aromaterapia Del Mundo. (+905434324100-Whatsapp , İ[email protected])

La Demanda de Aceite de Lavanda, Que Es el Factor Principal para Determinar el Precio, No Cambia Mucho De Un Año a Otro.  Sin Embargo, Se Espera Que El Octubre en La Conciencia Del Consumidor Hacia Productos Más Saludables Asociados Con Ingredientes Naturales Y Orgánicos Creará Una Demanda Adicional. Actualmente, Turquía es un Jugador en el Domingo Mundial de Aceite de Lavanda. Los Bajos Costos De Producción, La Alta Tasa De Ganancias Y Su Papel En El Desarrollo Rural Hacen Que La Producción De Lavanda Sea Atractiva, Pero Los Pequeños Tamaños De Las Granjas Y Una Cadena De Valor Compleja Hacen Que La Producción De Aceite De Lavanda Esté Lejos De Ser Económica Para Los Agricultores Que Trabajan Solos, Obligándolos A Permanecer En La Parte Superior Del Valor. Cadena. Domingos Domingos Siempre Habrá Un Lugar En El Mercado Para El Aceite De Lavanda De Calidad, Como El Aceite Esencial De Lavanda; Estamos Enfocados En La Calidad Y La Organización De La Cadena De Valor De La Lavanda Para Competir En El Mercado Mundial. Nos Dedicamos a la Producción de Aceite de Lavanda, Producción de Aceite de Tomillo, Producción de Aceite de Laurel, Producción de Aceite Esencial, Producción de Aceite Vegetal, Producción de Agua de Rosas, Producción de Agua de Lavanda. Nos Dedicamos a la Producción Subcontratada de Aceites Esenciales, La Producción Subcontratada de Aceites de Aromaterapia.

 

 

Lavendrose Essential Oils Company se dedica a la producción de Aceite de Menta. Las Hojas de Menta Se Exponen al Calor del Vapor en Nuestras Calderas de Cromo y Se Elimina el Agua Aceitosa. En El Último Proceso, El Aceite De Menta Y El Jugo De Menta Se Refinan Y Descomponen. Estamos Orgullosos de Producir Aceite de Menta de la Mejor Calidad Para Usted. Realizamos Gmp, Iso, Alimentos Halal, Pruebas Dermatológicas, Pruebas de Estabilidad, Pruebas de Microorganismos del Producto. Nuestros Productos Están Rellenos De Julio, Extremadamente Puros Y Limpios.

 

El aceite de menta es un producto que a menudo se usa en medicina alternativa. Tiene propiedades antisépticas.

 

Lista de Producción de Aceites Naturales de Lavanda

 

1 Aceite de Almendra Amarga Prunus Amygdalus Amara.Dulcus

2 Aceite de Pimiento Picante Aceite Esencial Capsicum Annum

3 Aceite de Salvia ( Manzana ) Aceite esencial de Salvia Officinalis

4 Aceite de Salvia ( Manzana ) Aceite Esencial de Salvia Triloba

5 Aceite de Salvia (Manzana). Aceite Esencial de Salvia Fruticosa

6 Aceite de Salvia ( Salvia Sclarea) Aceite Esencial de Salvia Sclarea

7 Aceite Esencial de Acacia ( Olibanum) Boswelia Serrata

8 Aceite de Anís Aceite Esencial de Illicium Verum

9 Aceite de Semilla de Enebro Aceite Esencial de Juniperus Excelsa

10 Aceite de Semilla de Enebro Aceite Esencial Juniperus Communis

11 Aceite de Argán Prensa en Frío de Aceite de Semilla de Argania Spinosa Orgánica

12 Prensa en Frío Tinctorious de Carthamus de Aceite de Cártamo

13 Aceite de Aguacate Persea Gratissima Prensa en Frío

14 Aceite de Aguacate Refinado a partir de Aceite de Persea Gratissima

15 El Mismo Aceite Cefa (Caléndula) Extracto de Caléndula Officinalis Maceración

16 Aceite de Almendra Prunus Amygdalus .Prensa en Frío de Aceite Dulcus

17 Aceite de Bergamota Aceite de Cáscara de Bergamia Cítrica Prensa en Frío Expresada

18 Aceite de Romero Aceite Esencial de Rosmarinus Officinalis

19 Aceite de Trigo Triticum Sativum Prensa en Frío

20% de Aceite de Cajeput Aceite Esencial de Leucodendro de Melaleuca

21 Prensa en Frío de Aceite de Semilla de Juglans Regia de Aceite de Nuez

22 Prensa en Frío de Aceite de Chía Salvia Hispanica

23 Aceite de Citronela Aceite Esencial de Hierba de Cymbopogon Winterianus

24 Aceite de Pino Aceite Esencial de Hoja de Pinus Sylvestris

25 Aguarrás de Aceite de Trementina de Pino

26 Aguarrás de Aceite de Trementina de Pino

27 Aceite de Árbol de Té Aceite Esencial de Hoja de Melaleuca Alternifolia

28 Prensa en Frío Nigella Sativa con Aceite de Nigella

29 Prensa en Frío de Aceite de Onagra Oenothera Biennis

30 Aceite de Laurel ( Tehnel ) Aceite de Fruta Laurus Nobilis

31 Aceite de Laurel ( Tehnel ) Aceite de Fruta Laurus Nobilis

32 Aceite de Hoja de Laurel Aceite Esencial de Hoja de Laurus Nobilis

33 Aceite de Elemi Aceite Esencial de Goma de Canario Luzonicum

34 Ejonol (Clavo de olor) Aceite esencial Eugenia Caryophyllata

35 Aceite de Albahaca Aceite Esencial de Ocimum Basilicum

Prensa en Frío de Aceite de Semilla de Corylus Avellana de Aceite de Avellana 36

37 Aceite de Incienso ( Olíbano ) Aceite esencial de Boswellia Carter

38 Aceite de Cáscara de Pomelo Aceite de Cáscara de Cítricos Paradisi Prensa en Frío y Aceite Esencial

39 Aceite de Rosa Aceite de Flor de Rosa Damascena Aceite Esencial

Prensa en Frío Brassica Nigra de Aceite de Mostaza 40

41 Prensa en Frío de Aceite de Semilla de Adormidera de Papaver Somniferum

42 Aceite de Semilla de Zanahoria Aceite Esencial de Semilla de Daucus Carota Sativa

43 Aceite De Coco Cocos Nucifera ( Alimentos Y Cosméticos) Prensa En Frío

44 Aceite de Coco Cocos Nucifera ( No Alimentario) Prensa en frío

45 Prensa en Frío de Aceite de Ricino Ricinus Communis

46 Aceite de Ricino Aceite de Semilla de Ricinus Communis Refinado/ Disolvente

Prensa en Frío de Aceite de Semilla de Borago Officinalis de Aceite de Borraja 47

48 Aceite de Semilla de Ortiga Urtica Sp. Prensa en Frío

Prensa en Frío Ficus Carica de Aceite de Semilla de Higo 49

50% de Aceite de Jojoba Aceite de Semilla de Simmondsia Chinensis

Prensa en Frío Cucurbita Pepo de Aceite de Semilla de Calabaza 51

52 Aceite Esencial de Alcanfor ( Líquido) Cinnamomum Camphora

53 Aceite Esencial de Caléndula Lavandula Cariensis

54 Aceite de Pimienta Negra Aceite Esencial de Piper Nigrum

55 Aceite Esencial de Comino de Alcaravea Carum Carvi

56 Aceite de Hoja de Clavo Aceite Esencial Eugenia Caryophyllata

57 Aceite de Almendra de Albaricoque Prunus Armeniaca Prensa en Frío

58 Aceite de Tomillo Aceite Esencial de Thymbra Spicata

59 Aceite de Orégano Aceite Esencial de Onitas de Origanum

Aceite Esencial de Tomillo Al 60% Origanum Minutiflorum

61 Aceite de Tomillo (Aceite de Tomillo ) Aceite Esencial de Timo Zygis

62 Aceite de Tomillo Aceite Esencial de Origanum Minutiflorum Orgánico

63 Aceite Esencial de Grosella de Perdiz Gaultheria Procumbens

64 Aceite de Cáñamo Cannabis Sativa Prensa en Frío

65 Aceite de Linaza Linum Usitatissimum Prensa en Frío

66 Aceite de Semilla de Apio Aceite Esencial de Apio Graveolens

67 Aceite de Comino Aceite Esencial de Cuminum Cyminum

68 Aceite de Cilantro Aceite Esencial de Coriandrum Sativum

69 Aceite de Rosa Mosqueta Aceite de Fruta Rosa Rugosa Prensa en Frío

Aceite de Coco al 70% Aceite Esencial de Almendra Myristica Fragrans

71 Aceite de Limón Pequeño (Aceite de Lima) Aceite Esencial Citrus Aurantifolia Swingle

72 Aceite de Lavanda Aceite Esencial de Hierbas de Lavandula Hybrida

73 Aceite de Lavanda Aceite Esencial de Hierbas de Lavandula Angustifolia

74 Aceite de Cáscara de Limón Aceite de Cáscara de Limón Cítrico S. Pres & Essential

75 Aceite de Hierba de Limón Aceite Esencial de Cymbopogon Flexuosus

Aceite de Mandarina 76 (Color Rojo ) Prensa en Frío Reticulata Cítrica y Aceite Esencial

Aceite de Mandarina 77 ( Color Amarillo) Citrus Reticulata Prensa en Frío y Aceite Esencial

78 Aceite de Semilla de Perejil Aceite Esencial de Petroselium Sativum

79 Aceite de Coco Macedonio Aceite de Semilla de Macadamia Integrifolia Prensa en Frío

Prensa en Frío de Aceite de Semilla de Pistacia Vera de Aceite de Menengic 80% 

81 Aceite de Pabellón de Coral (Aceite de Tomillo Dulce) Aceite Esencial de Origanum Majorana

82 Aceite de Hoja de Mirto Aceite Esencial de Hoja de Myrtus Communis

83 Aceite de Mirra ( Mirra) Aceite Esencial de Goma de Mirra de Commiphora

84 Aceite de Menta Aceite Esencial de Mentha Piperita

85 Aceite de Menta (Menta Verde) Aceite Esencial de Mentha Spicata

Prensa en Frío de Aceite de Semilla de Granada 86 Punica Granatum

Prensa en Frío de Aceite de Semilla de Melia Azadirachta de Aceite de Neem 87

88% de Aceite de Niaouli Aceite Esencial de Hoja de Viridiflora de Melaleuca

89 Aceite de Eucalipto Aceite Esencial de Eucalipto Globulus

Aceite de Eucalipto al 90% – Aceite Esencial de Eucalipto Citriodora

91 Aceite de Inmortalidad Aceite Esencial de Helichrysum Italicum

92 Aceite de Pachulí Aceite Esencial de Hoja de Pogostemon Cablin

Aceite Esencial de Extracto de Hierba de Martini de Cymbopogon de Aceite de Palmarosa 93

94 Aceite de Manzanilla (Azul) Matricaria Aceite de Flor de Manzanilla Aceite Esencial

95% de Aceite de Petitgreina Aceite Esencial de Hoja de Citrus Nobilis

96 Aceite de Cáscara de Arroz Refinado Aceite de Salvado Sativa Oryza

97 Aceite de Flor de Azahar ( Neroli ) Aceite esencial de Citrus Aurantium

98 Aceite de Cáscara de Naranja Aceite de Cáscara de Citrus Sinensis Expresado

Aceite Esencial de Hinojo Al 99% Foeniculum Vulgare Var Dulce

Aceite Esencial de Sándalo 100% Aceite Esencial de Santalum Spicatum

101 Aceite de Geranio (tir) Aceite Esencial de Flor de Pelargonio Graveolens

102 Maceración de Aceite de Ajo Allium Sativum

103 Maceración de Aceite de Hierba de San Juan Hypericum Perforatum

104 Aceite de Cedro Aceite Esencial de Corteza de Cedrus Atlantica

105 Aceite de Ciprés Extracto de Ciprés Sempervirens Aceite Esencial

106 Aceite de Cebolla Maceración con Extracto de Bulbo de Allium Cepa

 

 

 

我公司生产百里香油,在我们的工厂加工我们从安纳托利亚的四个角落收集的百里香,并提供给我们尊贵的客户。 百里香油用于非常广泛的药物,化妆品。

     百里香油Bp/Ep是通过蒸汽蒸馏在我们的铬锅炉新鲜开花的地面部分的寻常百里香。  油的颜色可以从黄色到深红棕色;它具有芳香的辛辣气味,唤起百里酚的气味。

      与所有天然产品一样,成分会根据地理和遗传因素而变化。  因此为基本组分的比率提供了界限,这些是:Β-Miri(If%1-3),Γ-萜烯(5-10%),P-Wo(%15-28),Linalol(%4.0-6.5),Terpinen-4-Ol(%0.2-2.5),Thymol(%36-55)和Karvakrol(%1.0和4.0)。

 我们的公司,生产合同芳香疗法油,分包所有的精油,它有现场。 我们有国内和国际精油批发.

在土耳其,薰衣草田的种植面积大大增加。 薰衣草精油产量和用于乡村旅游的薰衣草产量都有所增加。 土耳其是一个传统上生产药用和芳香草药和精油的国家,但在世界上,它只有玫瑰油,茉莉花油和百里香油的角落。 目前对我国薰衣草生产的兴趣导致需要了解和分析世界薰衣草精油的研究。

                    土耳其几乎所有的薰衣草生产都是由Lavandula中间体(Lavandin)制成的,世界上大部分的薰衣草生产也是如此。

然而,我们公司Lavendrose化妆品和精油从事Lavendrose Lavandula Angustifolia油的生产和销售。

                    世界上最大的薰衣草油供应商是保加利亚,法国和中国,还有许多其他国家最近增加了产量。 由于保加利亚种植园的增加,世界薰衣草油供应呈上升趋势,但数量和质量取决于天气条件。 Lavendrose化妆品生产精油,并将薰衣草油送往美国,俄罗斯,科威特,阿联酋,英国,阿拉伯,法国和德国。 Lavendrose化妆品和精油(精油合同制造)从事精油的外包生产。 联系我们,拥有世界上最好的芳香疗法产品。 (+905434324100-Whatsapp的,İ[email protected]

薰衣草油的需求,这是决定价格的主要因素,从一年到下一年没有太大变化。  然而,预计消费者对与天然和有机成分相关的更健康产品的意识的提高将产生额外的需求。 目前,土耳其是世界薰衣草油周日的球员。 低生产成本,高利润率及其在农村发展中的作用使薰衣草生产具有吸引力,但小农场规模和复杂的价值链使薰衣草油生产对于单独工作的农民来说远 链子。 周日周日,优质薰衣草油在市场上总会有一席之地,如Lavendrose精油;我们专注于薰衣草价值链的质量和组织,以便在世界市场上竞争。 我们从事薰衣草油生产,百里香油生产,月桂油生产,精油生产,植物油生产,玫瑰水生产,薰衣草水生产。 我们从事外包精油生产,外包芳香疗法油生产。

 

 

Lavendrose精油公司从事薄荷油的生产。 薄荷叶暴露在蒸汽热在我们的铬锅炉和含油水被删除。 在最新的工艺中,薄荷油和薄荷汁被精制和分解。 我们很自豪能为您生产最优质的薄荷油。 我们进行Gmp,Iso,清真食品,皮肤病学测试,稳定性测试,产品微生物测试。 虏茅驴麓卤戮碌禄路戮鲁拢潞陆毛隆隆(703)255-0755

 

薄荷油是一种经常用于替代医学的产品。 它具有防腐性能。

 

Lavendrose天然油生产清单

 

1苦杏仁油Prunus Amygdalus Amara。杜尔库斯

2辣椒油辣椒Annum精油

3鼠尾草(苹果)油Salvia Officinalis精油

4鼠尾草(苹果)油Salvia Triloba精油

5鼠尾草(苹果)油。 丹参精油

6鼠尾草(毛茸茸的)(Clary Sage)油Salvia Sclarea精油

7金合欢精油(Olibanum)Boswelia Serrata

8茴香油Illicium Verum精油

9杜松籽油Juniperus Excelsa精油

10杜松子油Juniperus Communis精油

11摩洛哥坚果油有机摩洛哥坚果Spinosa仁油冷榨机

12红花油Carthamus酊剂冷压机

13鳄梨油Persea Gratissima油冷压机

14鳄梨油由Persea Gratissima油精制而成

15相同的头孢油(金盏花)金盏花Officinalis提取浸渍

16杏仁油Prunus Amygdalus。杜尔库斯油冷压机

17佛手柑油柑橘佛手柑果皮油表示冷压

18迷迭香油Rosmarinus Officinalis精油

19小麦油黑小麦冷压机

20%Cajeput Oil白千层Leucodendron精油

21核桃油Juglans Regia籽油冷榨机

22Chia油Salvia Hispanica冷压机

23香茅油Cymbopogon Winterianus草本油精油

24松油Pinus Sylvestris叶油精油

25松松脂油Turpinthinae

26松松脂油Turpinthinae

27茶树油白千层叶油精油

28Nigella Sativa冷压机与Nigella油

29月见草油Oenothera Biennis油冷压机

30月桂树(Tehnel)油Laurus Nobilis Fruit Oil

31月桂树(Tehnel)油Laurus Nobilis Fruit Oil

32月桂叶油Laurus Nobilis Leaf Oil精油

33Elemi Oil Canarium Luzonicum Gum Oil精油

34Ejonol(丁香)Eugenia Caryophyllata精油

35罗勒油Ocimum Basilicum精油

36榛子油Corylus Avellana种子油冷榨机

37乳香(Olibanum)油Boswellia Carter精油

柚子皮油柑橘皮油冷压机&精油

玫瑰油罗莎大马士革花油精油

40芥子油芸苔属Nigra冷压机

41罂粟油Papaver Somniferum籽油冷榨机

42胡萝卜籽油Daucus Carota Sativa Seed Oil精油

43椰子油Cocos Nucifera(食品和化妆品)冷压机

44椰子油Cocos Nucifera(非食品)冷压机

45蓖麻油Ricinus Communis种子油冷榨机

46蓖麻油蓖麻籽油精制/溶剂

47琉璃苣油Borago Officinalis种子油冷榨机

48荨麻籽油Urtica Sp. 冷压机

无花果籽油榕冷压机

50%荷荷巴油Simmondsia Chinensis籽油

51南瓜籽油葫芦巴Pepo冷榨机

52樟脑(液体)樟脑精油

金盏花Lavandula Cariensis的53精油

54黑胡椒油Piper Nigrum精油

55Caraway孜然油Carum Carvi精油

56丁香叶油Eugenia石竹精油

57杏仁油Prunus Armeniaca冷榨机

58百里香油Thymbra Spicata精油

59牛至油Origanum Onites精油

60%百里香油Origanum Minutiflorum精油

61百里香油(百里香油)Thymus Zygis精油

62百里香油有机Origanum Minutiflorum精油

鹧鸪醋栗Gaultheria Procumbens的63精油

64大麻油大麻冷压机

65亚麻籽油Linum Usitatissimum冷压机

66芹菜籽油Apium Graveolens精油

67孜然油Cuminum Cyminum精油

68香菜油Coriandrum Sativum精油

69玫瑰果油Rosa Rugosa果油冷榨机

70%椰子油Myristica Fragrans仁油精油

71小柠檬油(Lime Oil)Citrus Aurantifolia Swingle精油

72薰衣草油Lavandula Hybrida草本油精油

73薰衣草油Lavandula Angustifolia草本油精油

74柠檬皮油柑橘柠檬皮油S.Pres&Essential

75柠檬草油Cymbopogon Flexuosus Oil精油

76柑橘油(红色)柑橘网状冷压机&精油

77柑橘油(黄色)柑橘网状冷压机&精油

78欧芹籽油Petroselium Sativum精油

79马其顿椰子油澳洲坚果Integrifolia籽油冷榨机

80%Menengic Oil Pistacia维拉籽油冷榨机

81珊瑚亭油(甜百里香油)Origanum Majorana精油

82桃金娘叶油Myrtus Communis Leaf Oil精油

83没药(没药)油Commiphora没药树胶油精油

84薄荷油Mentha Piperita精油

85薄荷油(留兰香)Mentha Spicata精油

86石榴籽油Punica Granatum籽油冷榨机

87印楝油Melia Azadirachta种子油冷榨机

88%Niaouli Oil白千层Viridiflora叶油精油

89桉树油Eucalyptus Globulus精油

90%桉树油-Citriodora Eucalyptus Citriodora精油

91Immortelle Oil Helichrysum Italicum精油

92广藿香油Pogostemon Cablin叶油精油

93Palmarosa油Cymbopogon马提尼草药提取物精油

94洋甘菊油(蓝色)Matricaria洋甘菊花油精油

95%Petitgrein油Citrus Nobilis叶油精油

96精制稻壳油Oryza Sativa麸皮油

97橙花(橙花)油柑橘Aurantium精油

98橙皮油柑橘类Sinensis Peel Oil

99%茴香油Foeniculum Vulgare Var Dulce精油

100%檀香油Santalum Spicatum精油

101天竺葵(Itir)油天竺葵Graveolens花油精油

102大蒜油Allium Sativum浸渍

103圣约翰草油贯叶连翘浸渍

104Cedar Oil Cedrus Atlantica树皮油精油

105柏树油Cypressus Sempervirens提取物精油

106洋葱油Allium Cepa球茎提取物浸渍

 

 

 

Unsere Firma, Die Thymianöl Produziert, Verarbeitet Thymian, Den Wir Aus Den Vier Ecken Anatoliens Gesammelt Haben, In Unserer Fabrik Und Bietet Sie Unseren Geschätzten Kunden An. Thymianöl Wird In Einer Sehr Breiten Palette Von Medikamenten, Kosmetika Usw. Verwendet.

     Thymianöl Bp / Ep Wird Durch Dampfdestillation In Unserem Chromkessel Der Frisch Blühenden Oberirdischen Teile Von Thymus Vulgaris Gewonnen.  Die Farbe Des Öls Kann Von Gelb Bis Dunkelrotbraun Variieren; Es Hat Einen Aromatischen Würzigen Geruch, Der Den Geruch Von Thymol Hervorruft.

      Wie Bei Allen Naturprodukten Unterliegen Die Inhaltsstoffe Je Nach Geografischen Und Genetischen Faktoren Einer Variation.  Daher Gibt Es Grenzen Für Die Proportionen Der Hauptbestandteile, Wie: Llov-Mirsen (1-3%), Llov-Terpinen (5-10%), P-Simen (15-28%), Linalol (4,0-6,5%), Terpinen-4-Ol (0,2-2,5%), Thymol (36-55%) Und Carvacrol (1,0% Und 4,0%).

 Unser Unternehmen, Das Aromatherapieöle Ausliefert, Stellt Alle Ätherischen Öle Aus, Die Es Enthält. Wir Haben Großhandel Mit Ätherischen Ölen Im In-Und Ausland.

In Der Türkei Gibt Es Eine Große Zunahme Der Anbaufläche Von Lavendelfeldern. Die Produktion Von Lavendel Ätherischen Ölen Und Die Produktion Von Lavendel Für Den Ländlichen Tourismus Hat Zugenommen. Die Türkei Ist Traditionell Ein Land, Das Eine Medizinische Und Aromatische Pflanze Und Ätherisches Öl Produziert, Aber Auf Dem Weltmarkt Gibt Es Nur Eine Ecke Für Rosenöl, Jasminöl Und Thymianöl. Das Aktuelle Interesse An Der Lavendelproduktion In Unserem Land Hat Die Notwendigkeit Offenbart, Die Weltweiten Lavendelölmärkte Zu Verstehen Und Zu Analysieren.

                    Fast Die Gesamte Lavendelproduktion In Der Türkei Wird Von Lavandula Intermedia (Lavandin) Hergestellt, Wie Die Mehrheit Der Weltweiten Lavendelproduktion.

Aber Lavendrose Cosmetic Und Ätherische Öle Unsere Firma Beschäftigt Sich Mit Der Herstellung Und Dem Verkauf Von Lavendrose Lavandula Angustifolia Öl.

                    Die Weltweit Größten Lieferanten Von Lavendelöl Sind Bulgarien, Frankreich Und China, Und Es Gibt Viele Andere Länder, Die Ihre Produktion In Letzter Zeit Erhöht Haben. Das Weltweite Angebot An Lavendelöl Ist Aufgrund Der Zunahme Der Plantagen In Bulgarien Tendenziell Gestiegen, Aber Die Menge Und Qualität Hängen Von Den Wetterbedingungen Ab. Lavendrose Cosmetic Und Seine Ätherischen Öle Liefern Lavendelöl Nach Amerika, Russland, Kuwait, Den VAE, Großbritannien, Arabien, Frankreich Und Deutschland. Lavendrose Cosmetic Und Essential Oils Contract Manufacturing Stellen Ätherische Öle Her. Kontaktieren Sie Uns, Um Die Besten Aromatherapie-Produkte Der Welt Zu Erhalten. (+905434324100-Shenzhatsapp , İ[email protected])

Die Nachfrage Nach Lavendelöl, Das Der Hauptfaktor Bei Der Preisbestimmung Ist, Ändert Sich Von Einem Jahr Zum Anderen Nicht Sehr Stark.  Es Wird Jedoch Erwartet, Dass Das Bewusstsein Der Verbraucher Für Gesündere Produkte, Die Mit Natürlichen Und Organischen Inhaltsstoffen Verbunden Sind, Eine Zusätzliche Nachfrage Schafft. Derzeit Ist Die Türkei Ein Player Auf Dem Weltmarkt Für Lavendelöl. Niedrige Produktionskosten, Eine Hohe Profitrate Und Ihre Rolle In Der Ländlichen Entwicklung Machen Die Lavendelproduktion Attraktiv, Aber Kleine Farmgrößen Und Eine Komplexe Wertschöpfungskette Machen Die Lavendelölproduktion Für Alleinstehende Landwirte Unwirtschaftlich Und Zwingen Sie, An Der Spitze Des Wertes Zu Bleiben. Kette. Da Es Jedoch Immer Einen Markt Für Hochwertiges Lavendelöl Gibt, Konzentrieren Wir Uns Bei Lavendrose Essentiaal Oil Auf Die Qualität Und Organisation Der Lavendel-Wertschöpfungskette, Um Auf Dem Weltmarkt Wettbewerbsfähig Zu Sein. Wir Produzieren Lavendelöl, Thymianölproduktion, Lorbeerölproduktion, Ätherische Ölproduktion, Pflanzenhydrolatproduktion, Rosenwasserproduktion, Lavendelwasserproduktion. Wir Produzieren Ätherisches Öl, Wir Produzieren Aromatherapieöl.

 

 

Lavendrose Ätherische Öle Unternehmen Produziert Pfefferminzöl. Pfefferminzblätter Werden In Unseren Chromkesseln Der Dampfwärme Ausgesetzt Und Das Ölige Wasser Wird Entfernt. Im Letzten Prozess Werden Pfefferminzöl Und Pfefferminzwasser Verfeinert Und Getrennt. Wir Sind Stolz Darauf, Für Sie Das Hochwertigste Pfefferminzöl Herzustellen. Wir Führen Gmp, Iso, Halal Food, Dermatologische Tests, Stabilitätstests, Mikroorganismus-Tests Durch. Unsere Produkte Sind Extrem Rein Und Sauber Gefüllt.

 

Pfefferminzöl ist ein Produkt, das häufig in der alternativen Medizin verwendet wird. Es hat antiseptische Eigenschaften.

 

Lavendrose Natürliche Öle Produktionsliste

 

1 Bitteres Mandelöl Prunus Amygdalus Amara.Dulcus

2 Cayennepfeffer-Öl Capsicum Annum Ätherisches Öl

3 Ätherisches Öl Von Salbei (Apfel ) Salvia Officinalis

4 Salbei ( Apfel ) Öl Salvia Triloba Ätherisches Öl

5 Salbei ( Apfel ) Öl . Salvia Fruticosa Ätherisches Öl

6 Salbei (Haarig) (Clary Sage) Öl Salvia Sclarea Ätherisches Öl

7 Ätherisches Öl (Olibanum) Bos ①elia Serrata Ätherisches Öl

8 Anisöl Illicium Verum Ätherisches Öl

9 Wacholdersamenöl Juniperus E Lloccelsa Ätherisches Öl

10 Wacholdersamenöl Juniperus Communis Ätherisches Öl

11 Arganöl Organische Argania Spinosa Kernöl Kaltpresse

12 Safloröl Carthamus Tinctorious Kaltpresse

13 Avocadoöl Persea Gratissima Oil Kaltpresse

14 Avocadoöl Persea Gratissima Öl Verfeinert

15 Das Gleiche Cefa-Öl (Calendula) Calendula Officinalis E ① Mazeration

16 Mandelöl Prunus Amygdalus .Dulcus Oil Kaltpresse

17 Bergamutenöl Citrus Bergamia Peel Oil E ①pressed Kaltpresse

18 Rosmarinöl Rosmarinus Officinalis Ätherisches Öl

19 Weizenöl Triticum Sativum Kaltpresse

20 Cajeput Öl Melaleuca Leucodendron Ätherisches Öl

21 Walnussöl Juglans Regia Seed Oil Kaltpresse

22 Chia Öl Salvia Hispanica Kaltpresse

23 Ätherisches Öl Citronella Cymbopogon Llogara Herbal Oil

24 Kiefernöl Pinus Sylvestris Blattöl Ätherisches Öl

25 Kiefernterpentinöl Terebinthinae

26 Kiefernterpentinöl Terebinthinae

27 Teebaumöl Melaleuca Alternifolia Blattöl Ätherisches Öl

28 Donut Öl Nigella Sativa Kaltpresse

29 Nachtkerzenöl Oenothera Biennis Oil Kaltpresse

30 Lorbeeröl Laurus Nobilis Fruit Oil

31 Lorbeeröl Laurus Nobilis Fruit Oil

32 Lorbeerblatt-Öl Laurus Nobilis Blattöl Ätherisches Öl

33 Ätherisches Öl Canarium Luzonicum Gum Oil Ätherisches Öl

34 Ejonol (Nelke) Eugenia Caryophyllata Ätherisches Öl

35 Basilikumöl Ocimum Basilikum Ätherisches Öl

36 Nussöl Corylus Avellana Seed Oil Kaltpresse

37 Fränkisches (Olibanum) – Öl Bos ①ellia Carteri Ätherisches Öl

38 Grapefruit-Schalen-Öl Citrus Paradisi-Schalen-Öl-Kalte Presse & Flüchtig

39 Rosenöl Rosa Damascena Flo Lloymar Oil Ätherisches Öl

40 Senföl Brassica Nigra Kaltpresse

41 Mohnöl Papaver Somniferum Seed Oil Kaltpresse

42 Karottensamenöl Daucus Carota Sativa Seed Oil Ätherisches Öl

43 Kokosöl Cocos Nucifera ( Lebensmittel Und Kosmetik) Kaltpresse

44 Kokosöl Cocos Nucifera ( Non-Food) Kaltpresse

45 Rizinusöl Ricinus Communis Seed Oil Kaltpresse

46 Rizinusöl Ricinus Communis Seed Oil Raffiniert / Lösungsmittel

47 Borretschöl Borago Officinalis Seed Oil Kaltpresse

48 Brennnesselöl Urtica Sp. Kalte Presse

49 Feigenkernöl Ficus Carica Kaltpresse

50 Jojobaöl Simmondsia Chinensis Seed Oil

51 Kürbiskernöl Cucurbita Pepo Kaltpresse

52 Kampfer ( Flüssigkeit) Cinnamomum Camphora Ätherisches Öl

53 Karabach-Öl Lavandula Cariensis Ätherisches Öl

54 Pfefferöl Piper Nigrum Ätherisches Öl

55 Karaman Kümmelöl Carum Carvi Ätherisches Öl

56 Nelkenblatt-Öl Eugenia Caryophyllata Ätherisches Öl

57 Aprikosenkernöl Prunus Armeniaca Kaltpresse

58 Thymianöl Thymbra Spicata Ätherisches Öl

59 Oreganoöl Origanum Onites Ätherisches Öl

60 Oreganoöl Origanum Minutiflorum Ätherisches Öl

61 Thymianöl (Thyme Oil) Thymus Zygis Ätherisches Öl

62 Oreganoöl Organisches Origanum Minutiflorum Ätherisches Öl

63 Rebhuhn-Traubenöl Gaultheria Procumbens Ätherisches Öl

64 Hanföl Cannabis Sativa Kaltpresse

65 Leinöl Linum Usitatissimum Kaltpresse

66 Selleriesamen-Öl Apium Graveolens Ätherisches Öl

67 Kreuzkümmelöl Cuminum Cyminum Ätherisches Öl

68 Korianderöl Coriandrum Sativum Ätherisches Öl

69 Hagebuttenöl Rosa Rugosa Fruit Oil Kaltpresse

70 Muskatnussöl Myristica Fragrans Kernöl Ätherisches Öl

71 Kleines Zitronenöl (Limettenöl) Citrus Aurantifolia S ① Ätherisches Öl

72 Lavendelöl Lavandula Hybrida Herb Oil Ätherisches Öl

73 Lavendelöl Lavandula Angustifolia Herb Oil Ätherisches Öl

74 Zitronenschale Öl Citrus Zitrone Peel Oil S.Presse & Flüchtig

75 Zitronengrasöl Cymbopogon-Flohöl-Ätherisches Öl

76 Mandarinöl (Rote Farbe ) Citrus Reticulata Kaltpresse & Ätherisches Öl

77 Mandarinöl ( Gelbe Farbe) Citrus Reticulata Kaltpresse & Flüchtig

78 Petersilie Samen Öl Petroselium Sativum Ätherisches Öl

79 Makedemia Walnussöl Macadamia Integrifolia Seed Oil Kaltpresse

80 Meningic Oil Pistacia Vera Seed Oil Kaltpresse

81 Korallenpalastöl ( Süßes Oreganoöl) Origanum Majorana Ätherisches Öl

82 Myrte Blattöl Myrtus Communis Blattöl Ätherisches Öl

83 Myrrhe (Myrrhe ) Öl Commiphora Myrrha Gum Oil Ätherisches Öl

84 Pfefferminzöl Mentha Piperita Ätherisches Öl

85 Pfefferminzöl (Spearmint) Mentha Spicata Ätherisches Öl

86 Granatapfelkernöl Punica Granatum Seed Oil Kaltpresse

87 Neem Öl Melia Azadirachta Seed Oil Kaltpresse

88 Niaouli Öl Melaleuca Viridiflora Blattöl Ätherisches Öl

89 Eukalyptus Öl Eucalyptus Globulus Ätherisches Öl

90 Eukalyptusöl-Citriodora Eucalyptus Citriodora Ätherisches Öl

91 Unsterbliches Blumenöl Helichrysum Italicum Ätherisches Öl

92 Patchouli Öl Pogostemon Cablin Blattöl Ätherisches Öl

93 Palmarosa Öl Cymbopogon Martini Herb E ① Ätherisches Öl

94 Kamillenöl (Blau) Matricaria Chamomilla Flo ① Oil Ätherisches Öl

95 Petitgrein Öl Citrus Nobilis Blattöl Ätherisches Öl

96 Reishülsenöl Oryza Sativa Bran Oil Raffiniert

97 Orangenblüten (Neroli ) Öl Citrus Aurantium Ätherisches Öl

98 Orangenschalenöl Citrus Sinensis Peel Oil E ①pressed

99 Fenchelöl Foeniculum Vulgare Var Dulce Ätherisches Öl

100 Sandelholzöl Santalum Spicatum Ätherisches Öl

101 Geranium (Itir ) Öl Pelargonium Graveolens Flo ① Ätherisches Öl

102 Knoblauchöl Allium Sativum Mazeration

103 Gelb Cantarone Öl Hypericum Perforatum Mazeration

104 Zedernholzöl Cedrus Atlantica Bark Oil Ätherisches Öl

105 Zypressenöl Cypressus Sempervirens E ① Ätherisches Öl

106 Zwiebelöl Allium Cepa Bulb E ① Mazeration

 

タイムオイルを生産する当社は、アナトリアの四隅から採取したタイムを工場で加工し、大切なお客様に提供しています。 タイムオイルは、医薬品、化粧品の非常に広い範囲で使用されています。

     タイムオイルBp/Epは胸腺尋常性胸腺の新たに咲く地上の部分の私達のクロムボイラーの水蒸気蒸留によって得られます。  オイルの色は黄色から濃い赤褐色まで変化する可能性があり、それはチモールの臭いを呼び起こす芳香族のスパイシーな臭いを有する。

      すべての天然産物と同様に、成分は地理的および遺伝的要因に応じて変化する。  したがって、塩基性成分の比率の限界を提供し、これらは:Β-Miri(%1-3の場合)、Γ-Terpinen(5-10%)、P-Wo(%15-28)、リナロール(%4.0-6.5)、Terpinen-4-Ol(%0.2-2.5)、チモール(%36-55)およびKarvakrol(%1.0および4.0)である。

 下請けのAromatherapyオイルを作り出す私達の会社は場所で持っているすべての精油を下請けする。 私達に国内および国際的な精油の卸売があります。

トルコでは、ラベンダー畑の栽培面積が大幅に増加しています。 ラベンダー精油の生産と農村観光のためのラベンダーの生産が増加しています。 トルコは伝統的に薬用と芳香族ハーブやエッセンシャルオイルを生産する国ですが、世界の日曜日にはバラ油、ジャスミン油、タイム油のためのコーナ 私たちの国でのラベンダーの生産における現在の関心は、世界のラベンダー油日曜日を理解し、分析する必要性につながっています。

                    トルコのラベンダー生産のほとんどすべては、世界のラベンダー生産の大部分と同様に、Lavandula Intermediate(Lavandin)から作られています。

但し、私達の会社Lavendroseの化粧品および精油はLavendrose Lavandula Angustifoliaオイルの生産そして販売で従事しています。

                    世界でラベンダー油の最大のサプライヤーはブルガリア、フランス、中国であり、最近生産が増加している他の多くの国もあります。 世界のラベンダー油の供給は、ブルガリアのプランテーションの増加により増加傾向を示していますが、量と質は気象条件に依存します。 Lavendroseの化粧品は精油を作り出し、アメリカ、ロシア、クウェート、アラブ首長国連邦、イギリス、アラビア、フランスおよびドイツにラベンダーオイルを送る。 Lavendroseの化粧品および精油(精油の契約製造業)は精油の外部委託された生産に従事しています。 世界の最もよいAromatherapyプロダクトがあるために私達に連絡して下さい。 (+905434324100-Whatsapp,İ[email protected]

価格を決定する主な要因であるラベンダー油の需要は、ある年から別の年に大きく変化しません。  しかし、天然および有機成分に関連するより健康的な製品に対する消費者の意識の月は、追加の需要を作成することが期待されています。 現在、トルコは世界選手権の選手である。 低生産コスト、高い利益率、農村開発におけるその役割は、ラベンダーの生産を魅力的にしますが、小さな農場のサイズと複雑なバリューチェーンは、ラベンダー油の生産を単独で働く農家にとって経済的ではなく、価値のトップに留まることを余儀なくさせます。 チェーン 日曜日日曜日はLavendroseの精油として質のラベンダーオイルのための市場に場所が常にあります;私達は世界市場で競うためにラベンダーの価値鎖の質そして構成に焦点を合わせています。 私達はラベンダー油生産、タイムの石油生産、月桂樹の石油生産、精油の生産、植物の石油生産、ばら水生産、ラベンダー水生産で従事しています。 した委託先に必須の石油生産の外部委託アロマセラピーのオイル生産。

 

 

Lavendrose Essential Oils Companyはペパーミントオイルの生産に従事しています。 ミントの葉は私達のクロムボイラーの蒸気熱に露出され、油性水は取除かれる。 最も最近のプロセスでは、ミントオイルおよびミントジュースは精製され、分解されます。 私達はあなたのための最もよい質のペパーミントオイルを作り出して自慢しています。 私達はGmp、Isoのハラールの食糧、Dermatologicalテスト、安定性試験、プロダクト微生物テストを遂行します。 私達のプロダクトは非常に純粋、きれいでJul記入されます。

 

ペパーミントオイルは、多くの場合、代替医療で使用される製品です。 それは防腐特性を有する。

 

ラベンドローズ天然オイルの生産のリスト

 

1苦いアーモンドオイルPrunus Amygdalus Amara.ドゥルクス

ホットペッパーオイルカプシカムエッセンシャルオイル2個

3セージ(リンゴ)オイルサルビアオフィシナリスエッセンシャルオイル

4セージ(リンゴ)オイルサルビアトリロバエッセンシャルオイル

5セージ(リンゴ)油。 サルビア-フルティコサの精油

6セージ(毛状)(クラリセージ)オイルサルビア-スクラレアエッセンシャルオイル

アカシア(Olibanum)の7つの精油Boswelia Serrata

8アニスオイルイリシウムヴェルムエッセンシャルオイル

9ジュニパーシードオイルジュニペラスエクセルサエッセンシャルオイル

ジュニパーシードオイルジュニペラスエッセンシャルオイル10

11アルガンオイルオーガニックアルガニアスピノサカーネルオイルコールドプレス

12ベニバナ油カルタムスチンキコールドプレス

13アボガドオイルペルセア-グラティッシマオイルコールドプレス

14アボカドオイルは、ペルセアGratissimaオイルから精製されています

15同じCefaオイル(カレンデュラ)カレンデュラのOfficinalisのエキスの浸軟

16アーモンドオイルのPrunusの扁桃体。Dulcusオイルの冷たい出版物

17ベルガモットオイルシトラスベルガミアピールオイルコールドプレス

18ローズマリーオイルRosmarinus Officinalisエッセンシャルオイル

19小麦油Triticum Sativumコールドプレス

20%CajeputオイルMelaleuca Leucodendronの精油

21クルミオイルJuglans Regiaの種オイルの冷たい出版物

22チア油サルビアヒスパニカコールドプレス

23シトロネラオイルシンボポゴンウィンターイアナスハーブオイルエッセンシャルオイル

24松油マツシルベストリス葉油精油

25パインテレビン油ターピンシナエ

26パインテレビン油ターピンシナエ

27ティーツリーオイルMelaleuca Alternifoliaリーフオイルエッセンシャルオイル

ニゲラ油と28ニゲラサティバコールドプレス

29月見草オイルオエノテラビエンニオイルコールドプレス

ローレル(テーネル)オイルラウルスノビリスフルーツオイル30

31月桂樹(テーネル)オイルラウルスノビリスフルーツオイル

32月桂樹の葉オイルLaurusのNobilisの葉オイルの精油

33エレミオイルカナリウムLuzonicumガムオイルエッセンシャルオイル

34Ejonol(クローブ)Eugenia Caryophyllataエッセンシャルオイル

35バジルオイルオシムバジリカムエッセンシャルオイル

36ヘーゼルナッツオイルコリルスアベッラーナ種子油コールドプレス

37乳香(オリバナム)オイルボスウェリアカーターエッセンシャルオイル

38グレープフルーツピールオイルシトラスパラディシピールオイルコールドプレス&エッセンシャルオイルシトラスパラディシピールオイル

39ローズオイルローザダマスセナフラワーオイルエッセンシャルオイル

マスタードオイルブラッシカニグラコールドプレス40

41ケシ油Papaver Somniferum種子油コールドプレス

42にんじんの種オイルDaucusのCarota Sativaの種オイルの精油

43ココナッツオイルCocos Nucifera(食品-化粧品)コールドプレス

44ココナッツオイルCocos Nucifera(非食品)コールドプレス

45ヒマシ油リシヌスコミシードオイルコールドプレス

46ヒマシ油リシナス種子油精製/溶剤

47ルリジ油ボラゴオフィシナリス種子油コールドプレス

48イラクサ種子油Urtica Sp. 冷たい出版物

49イチジク種子油イチジクカリカコールドプレス

ホホバオイルシモンシアチネンシス種子油50%

51カボチャ種子油ククルビタペポコールドプレス

52樟脳(液体)桂皮樟脳精油

53カレンデュラ-ラバンデュラ-カリエンシスの精油

54黒コショウ油パイパーニグラムエッセンシャルオイル

55キャラウェイキャラウェイオイルカラムカルビエッセンシャルオイル

56クローブの葉オイルEugenia Caryophyllataの精油

57アプリコットカーネルオイルプルナスアルメニアカコールドプレス

58タイムオイルティンブラスピカータエッセンシャルオイル

59オレガノオイルオリガヌムオニテスエッセンシャルオイル

60%タイムオイルOriganum Minutiflorumの精油

61タイムオイル(タイムオイル)胸腺ジギスエッセンシャルオイル

62オレガノオイルオーガニックOriganum Minutiflorumエッセンシャルオイル

ヤマウズラの精油63

64麻油大麻サティバコールドプレス

65亜麻仁油Linum Usitatissimumコールドプレス

66セロリ種子油アピウムGraveolensエッセンシャルオイルセロリ種子油アピウムGraveolensエッセンシャルオイル

67クミンオイルクミナムシミヌムエッセンシャルオイル

68コリアンダーオイルコリアンドラムサティバムエッセンシャルオイル

69ローズヒップオイルローザルゴサフルーツオイルコールドプレス

70%ココナッツオイルMyristica Fragransの穀粒オイルの精油

71スモールレモンオイル(ライムオイル)シトラスオーランティフォリアスウィングルエッセンシャルオイル

72ラベンダーオイルLavandula Hybridaハーブオイルエッセンシャルオイル

73ラベンダーオイルLavandula Angustifoliaハーブオイルエッセンシャルオイル

74レモンピールオイルシトラスレモンピールオイルS.プレ&エッセンシャル

75レモングラスオイルシンボポゴンフレックスオイルエッセンシャルオイル

76マンダリンオイル(レッドカラー)シトラスレチキュラータコールドプレス&エッセンシャルオイル

77マンダリンオイル(イエローカラー)シトラスレチキュラータコールドプレス&エッセンシャル

78パセリ種子油Petroselium Sativumエッセンシャルオイル

79マケドニアのココナッツオイルのMacadamia Integrifoliaの種オイルの冷たい出版物

80%のMenengicオイルのPistaciaのヴィエラの種オイルの冷たい出版物

81コーラルパビリオンオイル(スイートタイムオイル)オリガヌムマヨラナエッセンシャルオイル

82マートルリーフオイルミルタス-コミュニスリーフオイルエッセンシャルオイル

83ミルラ(没薬)オイルコミフォラミルラガムオイルエッセンシャルオイル

84ペパーミントオイルメンサピペリタエッセンシャルオイル

85ペパーミントオイル(スペアミント)メンタスピカータエッセンシャルオイル

86ザクロ種子油Punica Granatum種子油コールドプレス

87ニームオイルメリアAzadirachta種子油コールドプレス

88%NiaouliオイルMelaleuca Viridifloraの葉オイルの精油

89ユーカリオイルユーカリグロブルスエッセンシャルオイル

90%ユーカリオイル-シトリオドラユーカリシトリオドラエッセンシャルオイル

91イモーテルオイルヘリクリサムイタリクムエッセンシャルオイル

92パチョリオイルポゴステモンカブリンリーフオイルエッセンシャルオイル

93パルマローザオイルシンボポゴンマティーニハーブエキスエッセンシャルオイル

94カモミールオイル(ブルー)マトリカリアカモミラフラワーオイルエッセンシャルオイル

95%Petitgreinオイルの柑橘類のNobilisの葉オイルの精油

96精製籾殻油Oryzaサティバふすま油

97オレンジブロッサム(ネロリ)オイルシトラスオーランティウムエッセンシャルオイル

98オレンジピールオイルシトラスシネンシスピールオイル

99%フェンネル油Foeniculum Vulgare Var Dulceエッセンシャルオイル

100%ビャクダンオイルサンタラムスピカタムエッセンシャルオイル

101ゼラニウム(Itir)オイルペラルゴニウムGraveolensフラワーオイル精油

102ガーリックオイルAllium Sativumマセレーション

103セントジョンズワートオイルHypericum Perforatumマセレーション

104シダーツリーオイルセドラスアトランティカ樹皮オイルエッセンシャルオイル

105ヒノキ油ヒノキセンペルビレンスエキスエッセンシャルオイル

106タマネギ油アリウムCepa球根エキス浸軟

 

 

Наша компания, занимающаяся производством масла орегано, обрабатывает орегано, которое мы собираем из четырех уголков Анатолии, на нашем заводе и предоставляет его нашим уважаемым клиентам. Масло орегано используется в очень широком спектре лекарственных средств, косметических средств.

     Масло чабреца Bp / Ep получают путем паровой дистилляции в хромовом котле свежесвеченных надземных участков Тимуса обыкновенного.  Цвет масла может варьироваться от желтого до темно-красновато-коричневого; обладает ароматическим пряным запахом, вызывающим запах тимола.

      Как и во всех натуральных продуктах, компоненты подвержены вариациям в зависимости от географических и генетических факторов.  Таким образом, он устанавливает ограничения на соотношение основных компонентов, таких как: Β-Мирсен (1-3%), Γ-терпинен (5-10%), П-Симен (15-28%) , линалол (4,0-6,5%), Терпинен-4-Ол (0,2-2,5%), Тимол (36-55%) и Карвакрол (1,0 и 4,0%).

 Наша компания, занимающаяся производством ароматерапевтических масел на аутсорсинг, производит аутсорсинг всех эфирных масел. У нас есть оптовая продажа эфирных масел как внутри страны, так и за рубежом.

В Турции наблюдается большой рост площади выращивания лавандовых плантаций. Увеличилось производство эфирных масел лаванды И производство лаванды для сельского туризма. Турция традиционно является страной, производящей лекарственные и ароматические травы и эфирные масла, но на мировом воскресенье есть угол только для розового масла, масла жасмина и масла тимьяна. Нынешний интерес к производству лаванды в нашей стране вызвал необходимость понимания и анализа мировых воскресенье лавандового масла.

                    Почти все производство лаванды в Турции производится из Лавандуловой интермедии (Лавандин), как и большинство мировых производств лаванды.

Однако наша компания занимается производством и продажей масла Lavendrose Lavandula Angustifolia.

                    Крупнейшими поставщиками лавандового масла в мире являются Болгария, Франция и Китай, и есть много других стран, которые в последнее время увеличили производство. Мировые поставки масла лаванды, как правило, увеличиваются из-За Увеличения плантаций в Болгарии, но количество и качество зависят от погодных условий. Лавендроуз поставляет масло лаванды, которое производит косметические и эфирные масла, в Америку, Россию, Кувейт, ОАЭ, Великобританию, Аравию, Францию и Германию. Компания Lavendrose Cosmetic и эфирные масла ( Essential Oils Contract Manufacturing) производит эфирные масла на аутсорсинг. Свяжитесь с нами, чтобы иметь лучшие продукты для ароматерапии в мире. (+905434324100- Whatsapp , İ[email protected])

Спрос на лавандовое масло, которое является основным фактором определения цен, не сильно меняется с одного года на другой.  Однако ожидается, что Повышение октябрьской осведомленности потребителей о более здоровых продуктах, связанных с натуральными и органическими ингредиентами, создаст дополнительный спрос. В воскресенье Турция является игроком на мировом рынке лавандового масла. Низкие издержки производства, высокий уровень прибыли И его роль в развитии сельских районов делают производство лаванды привлекательным, но небольшие размеры ферм и сложная цепочка создания стоимости отвлекают производство масла лаванды от экономической для работающих в одиночку фермеров и заставляют их оставаться на вершине стоимости. Цепь. Но воскресенье лавандового масла всегда будет иметь место, так как Лавендроуз Эфирное масло воскресенье Мы ориентируемся на качество и организацию цепочки создания стоимости лаванды, чтобы конкурировать на мировом рынке. Мы занимаемся производством лавандового масла, производством масла тимьяна, производством лаврового масла, производством эфирных масел, производством гидроласта растений, производством розовой воды, производством лавандового сока. Мы занимаемся производством эфирного масла на аутсорсинг, производством ароматерапевтического масла на аутсорсинг.

 

 

Компания “Эфирные масла Лавендроуза” занимается производством масла перечной мяты. Листья мяты перечной подвергают воздействию пара в наших хромированных котлах и удаляют жирную воду. В последнем процессе масло перечной мяты и сок перечной мяты очищают и разлагают. Мы гордимся тем, что производим для вас масло перечной мяты высшего качества. Мы проводим ГМП, Изо, халяль, дерматологические тесты, тесты на стабильность, тесты на микроорганизмы. Наши продукты чрезвычайно чисты и чисты в наполнении. июле.

 

Масло перечной мяты – продукт, часто используемый в альтернативной медицине. Обладает антисептическим свойством.

 

Список натуральных масел Лавендроуза

 

1 Масло горького миндаля Prunus Amygdalus Amara.Дулькус

2 Масло кайенского перца Эфирное масло Capsicum Annum

3 Масло шалфея ( яблочного ) Эфирное масло Salvia Officinalis

4 Масло шалфея ( яблочного ) Эфирное масло Сальвии Трилоба

5 Шалфей ( яблочное) масло. Эфирное масло Сальвии Фрутикоса

6 Масло шалфея ( пушистое ) (шалфей) Эфирное масло Сальвии Склареа

7 Жидкое масло ( Олибанум) Эфирное масло Босвелия Серрата

8 Эфирное масло из анисового масла Illicium Verum

9 Масло семян можжевельника Эфирное масло можжевельника Эксельса

10 Масло семян можжевельника Эфирное масло можжевельника

11 Аргановое масло Органическое масло ядра Аргании Спиноса Холодный пресс

12 Сафлоровое масло Картамус Тинкториус Холодный пресс

13 Масло авокадо Persea Gratissima Oil Холодный пресс

14 Масло авокадо Рафинированное масло Персея Гратиссима

15 же масло цефы (календула) Экстракт календулы лекарственный Мацерация

16 Миндальное масло Prunus Amygdalus .Холодный пресс для масла Дулькуса

17 Масло бергамута Цитрусовое масло Бергамии Экспресс Холодный пресс

18 Масло розмарина Эфирное масло Rosmarinus Officinalis

19 Пшеничное масло Тритикум Сативум Холодный пресс

20 Масло Каджепута Эфирное масло Мелалеука Лейкодендрон

21 Масло грецкого ореха Juglans Regia Seed Oil Холодный пресс

22 Масло Чиа Сальвия Испанская Холодный пресс

23 Масло цитронеллы Эфирное масло травы винтериана Цимбопогона

24 Эфирное масло соснового масла Pinus Sylvestris Leaf Oil

25 Сосновое скипидарное масло скипидары

26 Сосновое скипидарное масло скипидары

27 Масло чайного дерева Melaleuca Alternifolia Leaf Oil Эфирное масло

28 Масло пончика Найджелла Сатива Холодный пресс

29 Масло примулы Масло Энотера Биеннис Холодный пресс

Масло 30 лавр ( Технел) Фруктовое масло Лавруса Нобилиса

31 Лавр ( Технел ) Масло Лаврус Нобилис Фруктовое масло

32 Масло лаврового листа Эфирное масло лаврового листа

33 Масло Элеми Эфирное масло Канариум Лузоникум Камеди масло

34 Эжонол ( гвоздика) Эфирное масло Евгения Кариофиллата

35 Масло базилика Эфирное масло Ocimum Basilicum

36 Ореховое масло Корилус Авеллана Семя масло Холодный пресс

37 Франкское масло ( Олибанум ) Эфирное масло Картери Босвеллия

38 Масло шелухи грейпфрута Цитрусовое парадизи Отшелушивающее масло Холодный пресс и эфирное

39 Розовое масло Роза Дамаскена Цветочное масло Эфирное масло

40 Горчичное масло Брассика Нигра Холодный пресс

41 Маковое масло Папавер Сомниферум Семя масло Холодный пресс

42 Масло семян моркови Daucus Carota Sativa Seed Oil Эфирное масло

43 Кокосовое масло Кокосовая нуцифера (еда и косметика) Холодный пресс

44 Кокосовое масло Кокосовая нуцифера (непродовольственная) Холодный пресс

45 Касторовое масло Ricinus Communis Seed Oil Холодный пресс

46 Касторовое масло Ricinus Communis Seed Oil Рафинированное/ растворитель

47 Масло огуречника Бораго лекарственное семя масло Холодный пресс

48 Крапивное масло Крапивное Сп. Холодный пресс

49 Масло из фиговых косточек Фикус Карика Холодный пресс

50 Масло жожоба Масло семян Симмондсии Чиненсис

51 Масло из тыквенных семечек Cucurbita Pepo Холодный пресс

52 Камфора (жидкая) Эфирное масло Cinnamomum Camphora

53 Масло Карабаша Эфирное масло Лавандулы Кариенсис

54 Масло черного перца Эфирное масло Пайпер Нигрум

55 Масло тмина Карамана Эфирное масло Карум Карви

56 Масло листьев гвоздики Эфирное масло Евгении Кариофиллата

57 Масло абрикосовых косточек Prunus Armeniaca Холодный пресс

58 Масло тимьяна Тимбра Спиката Эфирное масло

59 Масло тимьяна Эфирное масло Ориганум Онитес

60 Масло орегано Ориганум Минутное эфирное масло

61 Масло тимьяна (масло Тиме ) Эфирное масло Тимуса Зигиса

62 Масло орегано Органическое эфирное масло Origanum Minutiflorum

63 Масло из куропатки Эфирное масло Gaultheria Procumbens

64 Конопляное масло Каннабис Сатива Холодный пресс

65 Льняное масло Линум Usitatissimum Холодный пресс

66 Масло семян сельдерея Эфирное масло Apium Graveolens

67 Масло тмина Эфирное масло Cuminum Cyminum

68 Масло кориандра Эфирное масло Кориандрума Сативума

69 Масло шиповника Роза Ругоза Фруктовое масло Холодный пресс

70 Масло мускатного ореха Эфирное масло Myristica Fragrans Kernel Oil

71 Мелкое лимонное масло (лаймовое масло) Эфирное масло цитрусовой аурантифолии

72 Масло лаванды Эфирное масло травы гибриды лаванды

73 Масло лаванды Эфирное масло травы лавандулы Ангустифолии

74 Масло лимонной цедры Цитрусовое лимонное пилинговое масло С.Пресс и летучий

75 Масло лимонной травы Цимбопогон Флексуозное масло Эфирное масло

76 Масло мандарина (красный цвет ) цитрусовая сетка Холодный пресс и эфирное масло

77 Масло мандарина (желтый цвет) Цитрусовая сетка Холодный пресс и эфирное

78 Масло семян петрушки Эфирное масло Petroselium Sativum

79 Македонское масло грецкого ореха Макадамия Интеграфолия масло семян Холодный пресс

80 Масло мененгича Pistacia Vera Seed Oil Холодный пресс

81 Масло кораллового особняка (масло сладкого тимьяна) Эфирное масло Ориганум Майорана

82 Масло листьев мирта Эфирное масло Myrtus Communis Leaf Oil

83 Масло мирры ( Мирры ) Эфирное масло Коммифоры Мирры Масло камеди

84 Масло перечной мяты Эфирное масло Менты Пипериты

85 Масло мяты перечной (спирт) Эфирное масло Mentha Spicata

86 Масло семян граната Пуника Гранатум Масло семян Холодный пресс

87 Масло Нима Мелия Азадирахта масло семян Холодный пресс

88 Масло Ниаули Мелалеука Виридифлора масло листьев Эфирное масло

89 Эвкалиптовое масло Эфирное масло эвкалиптового глобулуса

90 Эвкалиптовое масло- эфирное масло Citriodora Eucalyptus Citriodora

91 Масло цветка бессмертника Эфирное масло бессмертника Курсивное

92 Масло пачули Эфирное масло масла листа Погостемона Каблина

93 Масло пальмарозы Эфирное масло экстракта травы цимбопогона Мартини

94 Масло ромашки (синее) Эфирное масло цветочного масла ромашки матрикарии

95 Масло Петитгрейна Эфирное масло цитрусовое масло листьев Нобилиса

96 Масло рисовой шелухи Рафинированное масло Ориза Сатива Бран

97 Масло цветка апельсина ( Нероли ) Эфирное масло цитрусового аурантия

98 Масло апельсиновой корки Цитрусовое синенсисное отшелушивающее масло Экспрессированное

99% Масло фенхеля Foeniculum Vulgare Var Dulce Эфирное масло

100% Масло сандалового дерева Санталум Спикатум Эфирное масло

101 Масло герани ( Итир ) Эфирное масло Пеларгония Гравеоленс Цветочное масло

102 Чесночное масло Аллиум Сативум Мацерация

103 Желтое зверобойное масло Зверобой Перфоратум Мацерация

104 Масло кедрового дерева Кедр Атлантика масло коры Эфирное масло

105 масло кипариса Эфирное масло экстракта кипариса Семпервиренса

106 Луковое масло Аллиум Cepa Bulb Extract Мацерация

 

(+905434324100- Whatsapp , İ[email protected])

 

A nossa empresa, que produz óleo de tomilho, processa o tomilho que recolhemos dos quatro cantos da Anatólia na nossa fábrica e oferece-o aos nossos clientes. O Óleo De Tomilho É Utilizado Numa Vasta Gama De Medicamentos, Cosméticos.

     O óleo de tomilho Bp / Ep é obtido por destilação de vapor na nossa caldeira cromada de Partes de Thymus Vulgaris recentemente florescentes acima do solo.  A cor do óleo pode variar de amarelo a castanho-avermelhado escuro; tem um Odor aromático picante que evoca o cheiro do timol.

      Tal Como Acontece Com Todos Os Produtos Naturais, Os Componentes Estão Sujeitos A Variações Dependendo De Fatores Geográficos E Genéticos.  Proporciona, Portanto, Limites Para As Relações Dos Componentes Básicos, Estes São: Β-Miri (Se A % 1-3), Γ-Terpinen (5-10%), P-Wo (% 15-28) , Linalol (% 4.0-6.5), Terpinen-4-Ol (% 0.2-2.5), Timol (% 36-55) E Karvakrol (% 1.0 E 4.0).

 A nossa empresa, que produz óleos de aromaterapia subcontratados, subcontrata todos os óleos essenciais que tem no local. Temos Petróleo Interno E Internacional Essencial Atacado.

Na Turquia, verifica-se um enorme aumento da área de cultivo de lavanda. A Produção Essencial De Petróleo De Lavanda E A Produção De Lavanda Para O Turismo Rural Aumentaram. A Turquia É Um País Que Tradicionalmente Produz Ervas Medicinais E Aromáticas E Óleos Essenciais, Mas No Domingo Mundial Tem Apenas Um Canto Para Óleo De Rosa, Óleo De Jasmim E Óleo De Tomilho. O Interesse Atual Na Produção De Lavanda Em Nosso País Levou À Necessidade De Entender E Analisar O Mundo Dos Domingos De Óleo De Lavanda.

                    Quase toda a produção de lavanda na Turquia é feita a partir de Lavandula intermediária (Lavandin), assim como a maioria da produção mundial de lavanda.

No Entanto, A Nossa Empresa Lavendrose Cosméticos E Óleos Essenciais Está Envolvida Na Produção E Venda De Lavendrose Lavandula Angustifolia Oil.

                    Os maiores fornecedores de petróleo de lavanda do mundo são a bulgária, a França e a China, e há também muitos outros países que aumentaram recentemente a sua produção. A Oferta Mundial De Óleo De Lavanda Tem Mostrado Uma Tendência Ascendente Devido Ao Aumento Das Plantações Na Bulgária, Mas A Quantidade E Qualidade Dependem Das Condições Climáticas. Lavendrose Cosmética produz óleos essenciais e envia óleo de lavanda para a América, Rússia, Kuwait, Emirados Árabes Unidos, Reino Unido, Arábia, França e Alemanha. Os óleos cosméticos e essenciais da Lavendrose (Essential Oil Contract Manufacturing) estão envolvidos na produção externalizada de óleos essenciais. Entre em contato conosco para ter os melhores produtos Aromaterapia do mundo. (+905434324100 – Whatsapp , İ[email protected])

A demanda por óleo de lavanda, que é o principal fator na determinação do preço, não muda muito de um ano para outro.  No entanto, espera-se que o mês de outubro, na sensibilização dos consumidores para produtos mais saudáveis associados a ingredientes naturais e biológicos, crie uma procura adicional. Atualmente, a Turquia é um Jogador no mundo Lavanda Petróleo domingo. Os Baixos Custos De Produção, A Elevada Taxa De Lucro E O Seu Papel No Desenvolvimento Rural Tornam A Produção De Lavanda Atraente, Mas As Pequenas Dimensões Das Explorações Agrícolas E Uma Cadeia De Valor Complexa Tornam A Produção De Óleo De Lavanda Longe De Ser Económica Para Os Agricultores Que Trabalham Sozinhos, Forçando-Os A Permanecer No Topo Do Valor. Cadeia. Domingo domingo domingo sempre haverá um lugar no mercado de óleo de lavanda de qualidade, como óleo essencial Lavendrose; estamos focados na qualidade e Organização da cadeia de valor Lavanda, a fim de competir no mercado mundial. Estamos envolvidos na produção de óleo de lavanda, produção de óleo de tomilho, produção de óleo de louro, Produção De Óleo Essencial, produção de óleo vegetal, produção de água rosa, produção de água de lavanda. Estamos envolvidos em terceirização de produção de petróleo essencial, Terceirização de produção de óleo de aromaterapia.

 

 

Lavendrose Essential Oils Company está envolvida na produção de óleo de hortelã-pimenta. As folhas de hortelã são expostas ao calor do vapor nas nossas caldeiras cromadas e a água oleosa é removida. No Processo Mais Recente, Óleo De Hortelã E Suco De Hortelã São Refinados E Decompostos. Temos o orgulho de produzir o melhor óleo de hortelã-pimenta para você. Nós realizamos Gmp, Iso, alimentos Halais, testes dermatológicos, testes de estabilidade, testes de microorganismo do produto. Nossos Produtos São Preenchidos Em Jul-Extremamente Puro E Limpo.

 

O óleo de hortelã-pimenta é um produto que é frequentemente usado em medicina alternativa. Tem propriedades anti-sépticas.

 

Lista da produção de óleos naturais de Lavendrose

 

1 Óleo De Amêndoa Amarga Prunus Amygdalus Amara.Dulcus

2 Óleo De Pimenta Quente Capsicum Por Ano Óleo Essencial

3 Óleo De Salva (Maçã ) Salvia Officinalis Óleo Essencial

4 Óleo De Salva (Maçã ) Óleo Essencial De Salvia Triloba

5 Óleo De Salva ( Maçã). Óleo Essencial de Salvia Fruticosa

6 Óleo De Salva ( Salva-Clare) Salvia Sclarea Óleo Essencial

Óleo Essencial De Acacia (Olivanum) Boswelia Serrata

Óleo De Anis Illicium Verum Óleo Essencial

Óleo De Zimbro Juniperus Excelsa Óleo Essencial

10 Óleo De Zimbro Juniperus Communis Óleo Essencial

11 Óleo De Argão Argania Spinosa Orgânico Óleo De Amêndoa Prensa Fria

12 Óleo De Cártamo Carthamus Tinctorious Cold Press

13 Óleo De Abacate Persea Gratissima Óleo De Prensa Fria

14 O óleo de abacate é refinado a partir de óleo de Persea Gratissima

15 A Mesma Maceração Do Óleo De Cefa (Calendula) Calendula Officinalis Extract

16 Óleo De Amêndoa Prunus Amygdalus .Dulcus Oil Cold Press

17 Óleo De Bergamota Citrus Bergamia Peel Oil Expresso Em Frio Press

Óleo De Rosmaninho Rosmarinus Officinalis Óleo Essencial

19 Óleo De Trigo Triticum Sativum Cold Press

20% Óleo De Cajeput Melaleuca Leucodendron Óleo Essencial

21 Óleo De Nogueira Juglans Regia Óleo De Semente Prensa Fria

22 Chia Oil Salvia Hispanica Cold Press

23 Óleo De Citronela Cymbopogon Winterianus Óleo Essencial De Óleo De Ervas

24 Óleo De Pinho Pinus Sylvestris Óleo Essencial

25 Turpentina De Pinho Turpinthinae

26 Turpentina De Pinho Turpinthinae

27 Óleo De Melaleuca Alternifolia Óleo Essencial

28 Nigella Sativa Cold Press with Nigella Oil

29 Evening Primrose Oil Oenothera Biennis Oil Cold Press

Óleo De Louro Laurus Nobilis

31 Óleo De Louro ( Tehnel ) Óleo De Laurus Nobilis

Óleo De Louro Laurus Nobilis Óleo De Folha Essencial

33 Óleo De Elemi Canário Luzonicum Goma Óleo Essencial

34 Ejonol (Cravo-Da-Índia) Eugenia Caryophyllata Essential Oil

35 Óleo De Manjericão Ocimum Basilicum Essential Oil

36 Óleo De Avelã Corylus Avellana Óleo De Sementes Prensagem A Frio

Óleo De Incenso ( Olibanum ) Boswellia Carter Óleo Essencial

38 Casca De Toranja Citrus Paradisi Peel Oil Cold Press & Essential Oil

39 Óleo De Rosa Damascena Óleo De Flores Óleo Essencial

40 Óleo De Mostarda Brassica Nigra Prensa Fria

41 Óleo De Papoila Papaver Somniferum Óleo De Semente Prensa Fria

42 Óleo De Semente De Cenoura Daucus Carota Óleo De Semente De Sativa Óleo Essencial

43 Óleo De Coco Cocos Nucifera ( Alimentos E Cosméticos) Prensa A Frio

44 Cocos Nucifera (Não Alimentar) A Frio

45 Óleo De Rícino Ricinus Communis Óleo De Semente Prensa Fria

Óleo De Rícino Ricinus Communis Óleo De Semente Refinado / Solvente

Óleo De Borragem Borago Officinalis Óleo De Semente Prensa Fria

48 Nettle Seed Oil Urtica Sp. Prensa Fria

49 Óleo De Figo Ficus Carica Prensa A Frio

50% Óleo De Jojoba Óleo De Simmondsia Chinensis Óleo De Semente

51 Óleo De Sementes De Abóbora Cucurbita Pepo Prensa Fria

Cânfora (Líquido) Cinnamomum Cânfora Óleo Essencial

53 Óleo Essencial de Calendula Lavandula Cariensis

54 Óleo De Pimenta Preta Piper Nigrum Óleo Essencial

55 Óleo De Alcaravia Carum Carvi Óleo Essencial

56 Óleo De Cravo-Da-Índia Eugenia Caryophyllata Óleo Essencial

57 Prunus Armeniaca Cold Press

Óleo De Tomilho Thymbra Spicata Óleo Essencial

59 Óleo De Orégano Origanum Onites Óleo Essencial

60% Óleo De Tomilho Origanum Minutiflorum Óleo Essencial

Óleo De Tomilho (Óleo De Tomilho ) Óleo Essencial De Thymus Zygis

62 Óleo De Orégano Orgânico Origanum Minutiflorum Óleo Essencial

Óleo essencial de groselha Gaultheria Procumbens

64 Óleo De Cânhamo Cannabis Sativa Imprensa Fria

65 Óleo De Linhaça Linum Usitatissimum Cold Press

66 Óleo De Sementes De Aipo Apium Graveolens Óleo Essencial

Óleo De Cominho Óleo Essencial De Cuminum Cyminum

68 Óleo De Coentro Coriandrum Sativum Óleo Essencial

69 Óleo De Rosehip Rosa Rugosa Óleo De Fruta Prensa Fria

70% Óleo De Coco Óleo De Myristica Fragrans Óleo Essencial De Miristica

71 Óleo De Limão (Óleo De Lima) Citrus Aurantifolia Swingle Óleo Essencial

72 Óleo De Lavanda Lavandula Hybrida Óleo Essencial

73 Lavanda Oil Lavandula Angustifolia Herb Oil Essential Oil

Casca De Limão Citrus Casca De Limão S. Pres & Essential

Óleo De Limão Cymbopogon Flexuosus Óleo Essencial

Óleo De Mandarina (Cor Vermelha ) Citrus Reticulata Cold Press & Essential Oil

Óleo De Mandarina ( Cor Amarela) Citrus Reticulata Cold Press & Essential

78 Óleo De Salsa De Sementes Petroselium Sativum Óleo Essencial

79 Macedonian Coconut Oil Macadamia Integrifolia Seed Oil Cold Press

80% Óleo Menengico Pistacia Vera Óleo De Semente Prensa Fria

81 Óleo De Pavilhão De Coral (Óleo De Tomilho Doce) Origanum Majorana Óleo Essencial

82 Óleo De Murta Mirtus Communis Óleo De Folha Essencial

83 Óleo De Mirra ( Óleo De Mirra)

84 Óleo De Hortelã-Pimenta Mentha Piperita Óleo Essencial

85 Óleo De Hortelã-Pimenta (Hortelã-Pimenta) Mentha Spicata Óleo Essencial

86 Óleo De Romã Óleo De Sementes Punica Granatum Óleo De Sementes Prensagem A Frio

87 Óleo De Neem Melia Azadirachta Óleo De Semente Prensa Fria

88% Óleo De Niaouli Melaleuca Viridiflora Óleo Essencial

Óleo De Eucalipto Eucalyptus Globulus Essential Oil

90% De Óleo Essencial De Eucalipto – Citriodora Eucalyptus Citriodora

91 Immortelle Oil Helichrysum Italicum Essential Oil

92 Óleo De Patchouli Pogostemon Óleo De Folhas De Cablin Óleo Essencial

93 Óleo De Palmarosa Cymbopogon Martini Extracto De Ervas Óleo Essencial

Óleo De Camomila ( Azul) Matricaria Óleo De Flor Chamomila Óleo Essencial

95% Petitgrein Oil Citrus Nobilis Leaf Oil Essential Oil

96 Óleo De Casca De Arroz Refinado Oryza Sativa Óleo De Sêmea Grosseira

97 Óleo De Laranjeira (Neroli ) Citrus Aurantium Óleo Essencial

Pele De Laranja Citrus Sinensis Peel Oil, Expresso

99% Óleo De Funcho Foeniculum Vulgare Var Dulce Óleo Essencial

Óleo De Sândalo A 100% Santalum Spicatum Óleo Essencial

Óleo De Gerânio (Itir ) Pelargonium Graveolens Óleo De Flor Essencial Óleo

102 Maceração De Óleo De Alho Allium Sativum

Hipericão hipericão Hypericum Perforatum maceração

104 Óleo De Cedro Cedrus Atlantica Óleo De Casca De Cedro Óleo Essencial

105 Óleo De Cipreste Extrato De Cipreste-De-Cipreste-Sempervirens Óleo Essencial

106 Óleo De Cebola Allium Cepa Extracto De Bolbo Maceração

 

(+905434324100- Whatsapp , İ[email protected])

 

 

شرکت ما که روغن تیمه را تولید می کند تیمه ای را که از هر چهار گوشه اناتولیا جمع می کنیم در کارخانه پردازش می کند و به مشتریان ارزشمند خود عرضه می کند. روغن تیم در طیف گسترده ای از داروها و لوازم زیبایی استفاده می شود.

     روغن تیموس ولگاریس از طریق تقطیر بخار در دیگ بخار کروم ما از قسمت های تازه گلدار بالای زمین تیموس ولگاریس تهیه می شود.  رنگ روغن می تواند از زرد به قهوه ای مایل به قرمز تیره متفاوت است; این بوی تند معطر است که تداعی بوی تیمول.

      همانطور که با تمام محصولات طبیعی, اجزای به تنوع بسته به عوامل جغرافیایی و ژنتیکی.  بنابراین مرزهای فراهم می کند برای نسبت اجزای اساسی, این: Β-میری (اگر % 1-3), Γ-ترپینن (5-10%), پ وو (% 15-28), لینالول (% 4.0-6.5), ترپینن-4-کمالالملک (% 0.2-2.5), تیمول (% 36-55) و کارواکرول (% 1.0 و 4.0).

 شرکت ما که روغن های رایحه درمانی را تولید می کند تمام روغن های ضروری را در سایت قرار می دهد. ما داخلی و بین المللی اسانس عمده فروشی.

در ترکیه افزایش زیادی در منطقه کشت مزارع اسطوخودوس وجود دارد. تولید اسطوخودوس اسطوخودوس و تولید اسطوخودوس برای گردشگری روستایی افزایش یافته است. ترکیه کشوری است که به طور سنتی گیاهان دارویی و معطر و روغن های ضروری را تولید می کند اما در جهان یکشنبه گوشه ای فقط برای روغن گل رز و روغن گل یاس و روغن تیمه دارد. علاقه فعلی در تولید اسطوخودوس در کشور ما منجر به نیاز به درک و تجزیه و تحلیل جهانی روغن اسطوخودوس یکشنبه.

                    تقریبا تمام تولید اسطوخودوس در ترکیه از اسطوخودوس متوسط (لاوندین) ساخته شده است و اکثریت تولید اسطوخودوس در جهان است.

با این حال شرکت ما روغن های زیبایی و اسانس لاوندروز در تولید و فروش روغن اسطوخودوس اسطوخودوس مشغول به کار است.

                    بزرگترین تامین کنندگان نفت اسطوخودوس در جهان هستند بلغارستان, فرانسه و چین, و همچنین بسیاری از کشورهای دیگر که به تازگی افزایش تولید خود را وجود دارد. عرضه جهانی روغن اسطوخودوس به دلیل افزایش مزارع در بلغارستان روند صعودی را نشان داده است اما کمیت و کیفیت به شرایط هوا بستگی دارد. اسطوخودوس اسانس تولید می کند و روغن اسطوخودوس را به امریکا, روسیه, کویت, امارات متحده عربی, انگلستان, عربستان, فرانسه و المان می فرستد. اسطوخودوس زیبایی و اسانس (اسانس قرارداد تولید) در برون سپاری تولید روغن های ضروری مشغول اند. برای داشتن بهترین محصولات رایحه درمانی در جهان با ما تماس بگیرید. (+905434324100 – واتساپ , İ[email protected])

تقاضا برای روغن اسطوخودوس که عامل اصلی در تعیین قیمت است از یک سال به سال دیگر تغییر نمی کند.  با این حال انتظار می رود که ماه اکتبر در توجه مصرف کنندگان به محصولات سالم مرتبط با مواد طبیعی و ارگانیک تقاضای بیشتری را ایجاد کند. در حال حاضر ترکیه یک بازیکن در جهان روغن اسطوخودوس یکشنبه است. هزینه های تولید پایین و نرخ سود بالا و نقش این شرکت در توسعه روستایی تولید اسطوخودوس را جذاب می سازد اما اندازه های کوچک مزارع و زنجیره ارزش پیچیده تولید روغن اسطوخودوس را به دور از مقرون به صرفه برای کشاورزان که به تنهایی کار می کنند وادار می کند که در بالاترین سطح ارزش باقی بمانند. زنجیر. یکشنبه ها یکشنبه ها همیشه وجود خواهد داشت یک جایی در بازار برای کیفیت روغن اسطوخودوس به عنوان Lavendrose اسانس; تمرکز ما بر روی کیفیت و سازمان اسطوخودوس زنجیره ارزش به منظور رقابت در بازار جهانی است. ما در تولید روغن اسطوخودوس مشغول, تولید روغن تیمه, تولید روغن لورل, تولید روغن ضروری, تولید روغن گیاهی, تولید گلاب, تولید اسطوخودوس. ما در تولید اسانس برون سپاری مشغول, برون سپاری تولید نفت عطر درمانی.

 

 

شرکت اسانس لاوندروز در تولید روغن نعناع مشغول به کار است. برگ های نعناع در معرض حرارت بخار در دیگهای کروم ما قرار می گیرند و اب روغنی برداشته می شود. در جدیدترین مراحل روغن نعناع و نعناع تصفیه شده و تجزیه می شوند. ما مفتخریم که بهترین کیفیت روغن نعناع را برای شما تولید کنیم. ما انجام گرم, ایزو, مواد غذایی حلال, تست پوست, تست پایداری, تست میکروارگانیسم محصول. محصولات ما بسیار خالص و تمیز هستند.

 

روغن نعناع یک محصول است که اغلب در طب جایگزین استفاده می شود. این خواص ضد عفونی کننده.

 

لیست تولید روغن های طبیعی لاوندروز

 

1 روغن بادام تلخ پرونس بادامک عماره.دولکوس

2 روغن فلفل گرم فلفل سال اسانس

3 روغن مریم گلی (سیب) اسانس مریم گلی

4 روغن مریم گلی ( سیب ) اسانس مریم گلی

5 مریم گلی ( سیب ) نفت . اسانس مریم گلی میوه ای

6 مریم گلی ( مودار ) (کلاری مریم گلی) نفت مریم گلی اسانس

7 اسانس اقاقیا (اولیبانوم) بوسولیا سراتا

8 روغن رازیانه اسانس ایلیسیوم وروم

9 روغن دانه درخت عرعر جونیپروس اکسلسا اسانس

10 روغن دانه درخت عرعر جونیپروس کمونیسم اسانس

11 روغن ارگانیک ارگانیک ارگانیا کرنل اسپینوزا روغن سرد مطبوعات

12 روغن گلرنگ کارتاموس پرس سرد

13 روغن اووکادو روغن پرسیا گراتیسیما پرس سرد

14 روغن اووکادو از روغن پرسیا گراتیسیما تصفیه شده است

15 همان روغن سفا (گل سرخ) گلدان عصاره افسینالیس

16 روغن بادام هرس بادامک .دولکوس روغن سرد مطبوعات

17 روغن ترنج مرکبات برگامیا روغن پوست بیان سرد مطبوعات

18 روغن رزماری رزماری اسانس رزماری

19 روغن گندم تریتیکوم سیتیوم پرس سرد

20% روغن کاجپوت ملالیکا اسانس لکودندرون

21 روغن گردو روغن دانه روغن دانه پرس سرد

22 روغن چیا مریم گلیسپانیکا سرد مطبوعات

23 روغن سنبله سیمبوگون وینتریانوس گیاه اسانس روغن

24 روغن کاج پینوس سیلوستریس اسانس روغن برگ

25 روغن سقز کاج

26 روغن سقز کاج

27 روغن درخت چای روغن ملالیوکا اسانس روغن برگ

مطبوعات سرد نایجلا دانه با روغن نایجلا 28

29 شب پامچال روغن گل پامچال

روغن 30 لورل روغن میوه لوروس نوبیلیس

روغن 31 لورل روغن میوه لوروس نوبیلیس

32 روغن برگ لورل اسانس برگ لوروس نوبیلیس

33 روغن المی کاناریوم روغن اسانس لوزونیکوم

34 ادونول (میخک) اسانس اوژنیا کاریوفیلاتا

35 روغن ریحان اسانس باسیلیکوم

روغن فندق 36 روغن کوریلوس اولانا روغن دانه سرد مطبوعات

37 روغن کندر ( اولیبانوم) اسانس بوسولیا کارتر

38 گریپ فروت پوست روغن مرکبات پارادیسی پوست سرد مطبوعات و اسانس

39 روغن گل رز اسانس گل رز

40 روغن خردل مطبوعات سرد برسیکا نیگرا

41 روغن خشخاش پاپاور سومنیفروم روغن دانه سرد مطبوعات

42 روغن دانه هویج روغن ضروری روغن دانه دانه کاروتا

43 روغن نارگیل کوکوس نوکیفرا ( غذا و زیبایی) مطبوعات سرد

44 روغن نارگیل کوکوس نوکیفرا (غیر غذایی) سرد پرس

45 روغن کرچک ریسینوس کمونیس روغن دانه سرد مطبوعات

46 روغن کرچک ریسینوس کمونیس روغن دانه تصفیه شده/ حلال

47 روغن گاوزبان بوراگو روغن دانه پرس سرد

48 روغن بذر گزنه اس پی. پرس سرد

49 روغن انجیر فیکوس کاریکا پرس سرد

50% روغن جوجوبا روغن دانه سیموندسیا

51 روغن دانه کدو تنبل کوکوربیتا پپو پرس سرد

52 کافور (مایع) اسانس کافورا دارچین

اسانس 53 اسطوخودوس اسطوخودوس کارینسیس

54 روغن فلفل سیاه اسانس پیپر سیاه

55 زغال اخته زغال اخته روغن ضروری کاروم کاروی

56 روغن برگ میخک اسانس اوژنیا کاریوفیلاتا

57 روغن نارگیل کرنل پرونوس ارمنیاکا پرس سرد

58 روغن تیمبرا اسپیکاتا اسانس

59 روغن مرزنجوش روغن ضروری

روغن 60% روغن مرزنجوش

61 روغن تیم (روغن تیم ) اسانس تیموس زیگیس

روغن ارگانیک 62 روغن ارگانیک مرزنجوش

63 اسانس کبک توت فرنگی گولتریا پروکومبنس

64 روغن کنف شاهدانه دانه سرد مطبوعات

65 روغن لینوم روغن زیتون مطبوعات سرد

66 روغن دانه کرفس اسانس گورستان

روغن زیره 67 اسانس زیره سبز

روغن گشنیز 68 اسانس دانه گشنیز

69 روغن رزا روگوسا روغن میوه مطبوعات سرد

70% روغن نارگیل میریستیکا اسانس روغن هسته

71 روغن لیمو کوچک (روغن لیمو) مرکبات نارنگی اسانس اسانس

72 اسطوخودوس روغن اسطوخودوس هیبریدا گیاه روغن اسطوخودوس

73 اسطوخودوس روغن اسطوخودوس گیاه اسطوخودوس روغن ضروری

74 روغن پوست لیمو مرکبات روغن پوست لیمو فشار و ضروری

75 روغن لیمو علف اسانس روغن فلکسووس

76 روغن ماندارین (رنگ قرمز) مرکبات رتیکولاتا مطبوعات سرد و اسانس

77 روغن ماندارین (رنگ زرد) مرکبات رتیکولاتا مطبوعات سرد و ضروری

78 روغن دانه جعفری روغن پتروسلیم اسانس

79 روغن نارگیل مقدونیه روغن دانه مکادامیا انتگریفولیا سرد مطبوعات

80% روغن مننگیک روغن دانه پسته ورا پرس سرد

81 روغن غرفه مرجانی (روغن تیم شیرین) مرزنجوش مایورانا اسانس

اسانس روغن برگ 82 گل تلفونی

اسانس روغن کمفورا میرا 83 مر

روغن نعناع 84 اسانس منتا پیپریتا

روغن نعناع 85 (نعناع) اسانس منتا اسپیکاتا

86 روغن دانه انار پونیکا روغن دانه گراناتوم پرس سرد

87 روغن چریش ملیا روغن دانه روغن سرد مطبوعات

اسانس روغن برگ ویریدیفلورا 88%

89 روغن اوکالیپتوس اکالیپتوس گلوبولوس اسانس

90% روغن اوکالیپتوس – اسانس سیتریودورا اکالیپتوس سیتریودورا

91 روغن ایمورتل اسانس هلیکریزوم ایتالیوم

92 روغن نعناع هندی پوگوستمون اسانس برگ کابلین

93 روغن پالماروزا عصاره گیاه مارتینی اسانس

اسانس گل بابونه 94

95% روغن پتیتگرین مرکبات برگ نوبیلیس اسانس

روغن سبوس برنج تصفیه شده 96 روغن سبوس دانه اوریزا

97 شکوفه نارنجی ( نارلی ) اسانس مرکبات بهار نارنج

98 پوست پرتقال روغن مرکبات سیننسیس روغن پوست بیان شده

99% روغن رازیانه رازیانه روغن ضروری دولچه

100% صندل روغن سانتالم اسپیکاتوم اسپیکاتوم

101 گل شمعدانی اسانس اسانس روغن پلارگونیوم گورولنز

102 روغن سیر روغن زیتون

103 سنت جان مخمر روغن پرفوراتوم

104 روغن درخت سرو سدر اطلس پوست اسانس روغن

105 روغن سرو سرو سمپرویرن عصاره اسانس

106 روغن پیاز روغن زیتون عصاره عصاره پیاز

(+905434324100- Whatsapp , İ[email protected])

 

 

 

  Bir Cevap Yazın

  Lavendrose sitesinden daha fazla şey keşfedin

  Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

  Okumaya devam et

  Skip to content