Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Gül kokusu frekansınızı yükseltecek!

Enerjinizin günbegün düştüğünü hissediyorsanız, enerji frekansı yüksek bir bitki olan gülü denemelisiniz. Gül frekansının tedavi edici etkisinden faydalanmak için kendinizi gül kokularına bırakabilirsiniz.

Canlıların sahip olduğu frekans seviyeleri, megahertz (MHz) olarak ölçülmektedir. Sağlıklı bir insan beyni genellikle 71 ile 90 megahertz arasında titreşirken, saf gül yağı 320 megahertz elektrik enerjisi oranında titreşmektedir. Güllerin yüksek enerji frekansında titreşen güçlü enerji alanları olduğu bilimsel araştırmalarla da ispatlanmıştır. Gül bitkisi sahip olduğu bu yüksek frekans sayesinde enerjinizi yükseltecektir. Gül frekansının yarattığı güçlü titreşim etkisinin ruh ve beden sağlığınıza yansımasını her geçen gün daha fazla hissedeceksiniz.

Etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış

Bitkiler içinde frekansı en yüksek olan gül kokusunun tedavi edici özelliği bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Gül frekansının insan üzerindeki pozitif etkileri bu çalışmalar ile ortaya konmuştur. Frekansı yüksek olan gülün kokusu, fiziksel gücü artırmanın yanı sıra nöronların iletişimini güçlendirip hafızayı da kuvvetlendirmektedir.

Gül frekansı enerjinizi artıracak

Gül kokusunun, fiziksel ve metafiziksel alanlarda birçok fayda sağladığı ispatlanmıştır. Yüksek titreşimli gül kokusu, negatif düşüncelerden sizi arındırır. Frekanslar birer enerji dalgalarıdır. Farklı enerji dalgaları ile kişilik yapısı ve psikoloji üzerinde olumlu etkiler bırakmak mümkündür. Ruh ve beden sağlığınız için gül frekansının yüksek enerjisinden faydalanmalısınız.

LAVENDROSE KOZMETİK SAF GÜL YAĞI

    Bir Cevap Yazın

    Lavendrose sitesinden daha fazla şey keşfedin

    Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

    Okumaya devam et

    Skip to content