Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Fason Üretim Oto Set

Fason Üretim Araç Bakım Seti

Fason Üretim Antifrizli Oto Cam Suyu

Aracınız için kullanabileceğiniz en iyi cam suyunu üretiyoruz. Her araç modeline uygun cam suyu üretimi yapmaktayız. Son derece kaliteli içeriğe sahip olan ürünlerimiz aracınıza zarar vermeden temizler ve bakım yapar.

Fason Üretim Araç Kokusu

Kozmetik sektöründe öncü olmanın avantajı ile en iyi oto kokusu üretimini yapmaktayız. Organik bitki yetiştiricisi olarak koku üretimi yaparken sağlık açısından zararı olmayan ürünler üretmeye özen gösteriyoruz. Fason üretim Oto Koku hakkında detaylar için iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.

 
Fason Üretim Oto Genel Temizleme Sprey

Frenleri ve debriyaj parçalarını temizler, fren ve debriyaj pabuçlarının kavrayışını arttırır, fren ve balataya bağlı seslerin giderilmesini sağlar. Kullanım Alanları: Tamburlu ve diskli frenler, fren balataları, takozları, tamburları, diskleri, fren parçaları, debriyaj pabuçları, kavrayıcı baskı plakaları ve genel olarak debriyaj parçalarının temizlenmesine yardımcı olur.

Fason Üretim Jant Temizleme Spreyi

Fason Üretim Jant Temizleme Spreyi, Jantların etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar. Jantlardaki fren, balata tozlarını ve yapışkan kirleri kolayca temizler. Hazırladığımız özel formül sayesinde kimyasal kalıntı bırakmadan temiler ve uygulanan jant yüzeyleri uzun süre temiz görünür.

Fason Üretim Oto Sünger

Araba, motosiklet vb. alanların, rahat ve kolay temizlenmesini sağlar.

Aracınızı çizmeden ve zarar vermeden temizler.

Detaylı bilgi için; [email protected] / [email protected] ve [email protected] mail adreslerinden bize dönüş yapabilirisiniz.

Bize Ulaşın

Size Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content