Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Fason Üretimde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

FASON KOZMETİK ÜRETİM YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

Fason Üretim de Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fason üretim yaptıracağınız yeri bulduktan sonra anlaşma yapmadan önce dikkat etmek gereken bazı önemli noktalar vardır.

Dikkat edilmesi gereken ilk husus, daha önce de bahsettiğimiz gibi işinin ehli bir firma olmasıdır. Maliyet açısından tasarruflu olacağı için fason üretim tercih etmiş olabilirsiniz ancak kaliteden de ödün vermemek gerekir. Bu nedenle anlaşma yapacak olduğunuz firmanın daha önceki üretimlerini araştırabilir ne sıkla çalışma yaptıklarını öğrenebilirsiniz. Deneyim işin kalitesini ortaya koyar. Üretim yapacak olan firmanın ne kadar deneyimli olduğunu öğrenebilirsiniz.

Fason üretimi yapacak olan işletmenin çalıştırdığı işçi sayısı ve işin kalitesi de önemlidir. Bunun için üretim yapacak olan firmanın hem personel hem de cihaz donanımına sahip olması gerekir. Çünkü yürütülmekte olan iş ikisiyle de doğru orantılıdır.

Fason üretim de dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de iki firmanın arasındaki konumdur. Firmalar birbirine yakın olduğu taktirde hem ulaşım hızlı hem de ürün kontrolü daha kolay olur. 

Ve son olarak dikkat edilmesi geren konu ise fiyat istikrarının sağlanmasıdır. Fason üretim yapacak firma da yaptıracak firmada fiyatları doğru oranda dengelemeli, bir aksilik yaşanmaması için anlaşma boyunca birbirine bağlı hareket etmelidir.

Kaliteden ödün vermeden verimliliği arttırmak ve ticari işletmenizi büyütmek için fason üretim yaptırmak sizin için önemli bir yardımcı olacaktır.

FASON ÜRETİM SÜRECİ NASILDIR?

Ürün Seçme: Kataloğumuzu inceleyip ihtiyacınıza uygun ürün belirlemesi yapıyoruz. Ürüne dair Fikirlerinizi ve istediğiniz tüm detayları not ediyoruz. 

Ürün Geliştirme Çalışması: Ürün ile ilgili araştırma ve geliştirmeler yapıldıktan sonra hayal ettiğiniz ürüne dair hızlı bir ön dizayn ve formül geliştiriyoruz.

Numune Hazırlığı: Size özel numune üretimi yapıyor ve onayınıza sunuyoruz.

Sipariş Talep Oluşturma: Onayınız sonrasında size ürünün toplam üretim maliyetini, üretim gün sayısını ve nakliye sürecini tüm detaylarıyla bildiriyoruz.

Ön Ödeme: Ödemenin %40’ını üretim öncesi, %60’ını ise üretim bittikten sonra talep ediyoruz.  Lavendrose & Ferew markası olarak Amerika’da da bir şirkete sahip olduğumuz için ödemenizi dilerseniz ASTVA LLC’ye bağlı bulunan Wise ve Payooner hesaplarımız üzerinden de yapabilirsiniz.

Üretim Süreci: Sipariş oluşturulmasından teslim edilmesine kadar tüm süreci detaylarıyla size mail olarak bildiriyoruz ayrıca haftanın 7 günü bize ulaşabileceğiniz iletişim numaramız mevcuttur.  Bu numara üzerinden fotoğraf ve video gönderimi yaparak üretim sürecine sizi de ortak ediyoruz.

Paketleme: Üretim tamamlandıktan sonra alanında uzman ekibimiz ile paketleme yapıyor, ürünlerin zarar görmemesi için ekstra özen gösteriyoruz. Bugüne kadar yaptığımız tüm deniz aşırı ticaretlerde güvenle ve hasarsız nakliye yaptığımızı belirtmek isteriz. Dilerseniz ekstra güvenlik için nakliye sigortası hizmeti de ekleyebiliriz.

Nakliye Süreci: Ürünleriniz ekiplerimiz tarafından paketlendikten sonra fabrikamızdan çıkmadan önce sizleri görüntülü arayıp bilgilendiriyoruz ve ürün barkodlarını sizinle paylaşıyoruz. Aynı gün içerisinde gümrüğe güvenle teslim ediyoruz.

Ulaşım ve Teslimat: Merkezi bir lokasyon da olmanın avantajı ile ürünlerimizi hızlı bir şekilde Hava, Deniz ve Kara ulaşımı seçenekleri ile gönderiyoruz. Ürün size ulaşana kadar nakliye firması ile irtibat halinde olup sizi de bilgilendiriyoruz. Ürünlerin size tam ve eksik ulaşmasını sağlıyoruz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content