Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Fason Kozmetik Üretimi Nedir?

Fason Kozmetik Üretimi, kozmetik sektörüne hâkim ancak üretim konusunda uzmanlaşmamış firmaların tercih ettiği üretim yöntemdir. Üretim yaptıran firma yalnızca pazarlama ve dağıtım işlerinde faaliyet göstermektedir. Kozmetik fason üretimi yapan firma ise tüm üretim aşamalarıyla detaylıca ilgilenir. Fason kozmetik üretim yapmak maliyet olarak da daha uygundur.

Fason Kozmetik Üretimi Nedir?

Bu sorunun cevabını detaylıca açıklayalım. Fason Kozmetik Üretim; Ürün yaptırmak isteyen firmanın üretici firmaya kendi talepleri doğrultusunda üretim yaptırmasına denir. Kozmetik sektöründe fason üretim yaptırmanın faydası farklı içerikli ürünleri tek bir çatıda birleştirmesidir.

Fason Kozmetik Üretimi yapan firmalar kozmetik üretim yapabilmek için bazı özel izinler almaktadır. Kozmetik aynı zamanda sağlıkla ilişkilidir. Üretimin hem kimyagerler tarafından hem de dermatologlar tarafından denetlenmesi daha sağlık olacaktır.

FASON ÜRETİMİN AVANTAJLARI

Fason üretim yaptırmanın birçok faydası bulunmaktadır. Her firmanın tüm alanlarda uzmanlaşması mümkün olmayabilir. Üretim yaptırmak isteyen firma pazarlama stratejisine odaklanmaktadır. Fason üretim yapan firma Ar-ge, Üretim ve Dolum işlemlerine odaklanmaktadır. Bu sayede aktif bir tedarik zinciri sağlanmış olacak ve herkes uzmanlaştığı işlemi yapacaktır.

Fason kozmetik üretim yaptırmak kozmetik sektörünün dinamik kalmasını sağlayacaktır.

FASON ÜRETİM SÜRECİMİZ

Ürün Seçme: Kataloğumuzu inceleyip ihtiyacınıza uygun ürün belirlemesi yapıyoruz. Ürüne dair Fikirlerinizi ve istediğiniz tüm detayları not ediyoruz. 

Ürün Geliştirme Çalışması: Ürün ile ilgili araştırma ve geliştirmeler yapıldıktan sonra hayal ettiğiniz ürüne dair hızlı bir ön dizayn ve formül geliştiriyoruz.

Numune Hazırlığı: Size özel numune üretimi yapıyor ve onayınıza sunuyoruz.

Sipariş Talep Oluşturma: Onayınız sonrasında size ürünün toplam üretim maliyetini, üretim gün sayısını ve nakliye sürecini tüm detaylarıyla bildiriyoruz.

Ön Ödeme: Ödemenin %40’ını üretim öncesi, %60’ını ise üretim bittikten sonra talep ediyoruz.  Lavendrose markası olarak Amerika’da da bir şirkete sahip olduğumuz için ödemenizi dilerseniz ASTVA LLC’ye bağlı bulunan Wise ve Payoneer hesaplarımız üzerinden de yapabilirsiniz.

Üretim Süreci: Sipariş oluşturulmasından teslim edilmesine kadar tüm süreci detaylarıyla size mail olarak bildiriyoruz ayrıca haftanın 7 günü bize ulaşabileceğiniz iletişim numaramız mevcut.  Bu numara üzerinden fotoğraf ve video gönderimi yaparak üretim sürecine sizi de ortak ediyoruz.

Paketleme: Üretim tamamlandıktan sonra alanında uzman ekibimiz ile paketleme yapıyor, ürünlerin zarar görmemesi için ekstra özen gösteriyoruz. Bugüne kadar yaptığımız tüm deniz aşırı ticaretlerde güvenle ve hasarsız nakliye yaptığımızı belirtmek isteriz. Dilerseniz ekstra güvenlik için nakliye sigortası hizmeti de ekleyebiliriz.

Nakliye Süreci: Ürünleriniz ekiplerimiz tarafından paketlendikten sonra fabrikamızdan çıkmadan önce sizleri görüntülü arayıp bilgilendiriyoruz ve ürün barkodlarını sizinle paylaşıyoruz. Aynı gün içerisinde gümrüğe güvenle teslim ediyoruz.

Ulaşım ve Teslimat: Merkezi bir lokasyon da olmanın avantajı ile ürünlerimizi hızlı bir şekilde Hava, Deniz ve Kara ulaşımı seçenekleri ile gönderiyoruz. Ürün size ulaşana kadar nakliye firması ile irtibat halinde olup sizi de bilgilendiriyoruz. Ürünlerin size tam ve eksik ulaşmasını sağlıyoruz.

Üretim Sürecimize Dair Videomuza Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Size Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir Cevap Yazın

    Lavendrose sitesinden daha fazla şey keşfedin

    Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

    Okumaya devam et

    Skip to content