Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Doğal Gül Suyu Nasıl Üretilir? 

%100 Doğal Gül Suyu,  Nisan ayı ortalarından Mayıs ayı başına kadar geçen sürede yüksek yerlerden sabahın erken saatlerinde özenle toplanan Isparta (damascena) Gül çiçekleri Jüt çuvallarda distile evimize getirilir.

Aktif olan gül çiçekleri eğer çuvallarda uzun süre bekletilirse yanma riski ile karşı karşıya kalırlar. Bu da gül yağının verimini ve kalitesini düşürür. Gül suları, bakır kazanlarda ortalama 3 ila 4 saat arasında distile olan gül bitkilerinden çıkar. Doğal Gül suyu üreticisi aynı ortamda hemen şişelere doldurur. Tarladan, distileye, distileden ambalaja olan yolculuğunu hızlı bir şekilde tamamlayarak sizlerin kullanımına hazır hale gelir.

Kısacası, yağı alıkoyulmayan birinci kalite doğal gül suyu cildinizin en iyi dostudur.

Doğal ve Kaliteli Gül Suyu Nasıl Üretilir?

Erken hasat Isparta (damescana) güllerinden elde edilen taze ve yüzde yüz doğal gül suyu içinde barındırdığı aktif yapı mineralleri sayesinde oldukça zengin bir hidrolattır.

Distile esnasında Esansiyel gül yağı ayrıştırılmadan özel olarak üretilmiştir.

Lavendrose gül suyu, her türlü cilt tipine uygundur. Çok fonksiyonlu bir ürün olan %100 doğal gül suyu; cildinizi temizler, yatıştırır ve nemlendirir.

İlaveten, güçlü antioksidan içeriği ile cildin PH’ını dengelemeye, cildi korumaya ve tazelemeye yardımcı olur.

Damascena güllerinin içindeki doğal koku sakinleşmenize yardımcı olur.

Ayrıca, %100 doğal gül suyunu, cildinizi tazelemek, cildinizi rahatlatmak ve dengelemek için tüm cildinize uygulayabilirsiniz. Gül suyunu bir antioksidan olarak da kullanabilirsiniz. 

Detaylı bilgi için [email protected] e-mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Size Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content