Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

CİLT BAKIM YAĞLARI HER CİLDE DEVA

Cilt bakım yağları, tek bir yağ içeriğinden oluşmaz. Farklı yağların gücünden yararlanılarak formulize edilmiş karışımlardır. Cildi yağlandırmadan aydınlattığı için yağlı ciltler için de uygundur. Cildin kendi parlaklığını ortaya çıkarır ve cildi besler.

Bakım yağları, her yaş grubu ve her cilt tipi içindir. Ciltte rahatlama ve dinlenme hissi yaratır. Özellikle cilt bakım yağını uyguladıktan sonra yuvarlak hareketlerle yüz yogası veya yüz masajı yapabilirsiniz.

Yoğun nemlendirme sağlıyor

Cilt bakım kremlerinden önce cilt bakım yağlarını uygulamalısınız. Yaşlılık karşıtı krem, nemlendirme kremleri veya leke kremi gibi her türlü kremden önce uygulanan cilt bakım yağları daha etkili olacaktır. Cilt bakım yağının emilmesini bekledikten sonra nemlendirici veya kırışıklık kremini bakım yağının üzerine uygulayabilirsiniz. Böylece cilt bakım yağı, cildiniz için daha yoğun bir nemlendirme sağlayacaktır.

Cilt dokusunu koruyor

Özellikle soğuk kış aylarında kurumaya daha meyilli olan ve yatışıp rahatlamaya ihtiyaç duyan ciltler için favoriler arasında olan bakım yağları, içeriklerindeki antioksidanlar, temel yapı taşları ve zengin yağlarla cildi şımartıyor ve 360 derece bakım yapıyor. Yoğun nemlendirici formüller cilt dokusunu koruma altına alıyor.

Her yaş gurubu kullanabilir

Bitkisel yağların cilt üzerindeki besleyici ve güzelleştirici etkileri ve faydaları artık herkes tarafından biliniyor. Yüz bakım yağlarının aromatik kokuları, kullanım kolaylığı, cilde kazandırdığı parlaklık, esneklik ve anti-aging gibi olumlu etkileri bizleri bu yağları kullanmaya teşvik ediyor. Ayrıca cilt bakım yağları her yaşın kullanımına uygun olduğu için de tercih ediliyor.

Lavendrose’un Doğal Yağları

Bize Ulaşın

Sizde Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir Cevap Yazın

    Lavendrose sitesinden daha fazla şey keşfedin

    Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

    Okumaya devam et

    Skip to content