Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Cilt Bakım Rutininize Serumu Ekleyin!

Serumlar, iyi bir cilt bakımının en önemli parçası. Cilde ışıltı katan serumlar, cilt bakımının olmazsa olmazı. Cilt bakım rutininize eklemeniz gereken en önemli güzellik ürünü.

Yüz serumları; cildi besler, korur ve nemlendirir. Bu sebepledir ki, cildiniz için yapacağınız en büyük yatırımdır. Sağlıklı bir cilde sahip olmak için cildinizi düzenli olarak beslemenize yardımcı olur.

Yüz serumu faydaları saymakla bitmiyor. Serumlar, cilt tarafından hızla emilir. Nemlendiricilerden daha hafif cilt bakım formülasyonlarıdır. Daha ince viskozite, serumun cildinize daha kolay emilmesini sağlar. Bu, yüz serumunu katmanlama sürecinde ideal bir ilk adım yapar.

Serumlar cildinizi yatıştırır

Ayrıca serumlar, hassas cildi yatıştırır. Hafif formları ile akneye meyilli veya yağlı cilt tiplerine sahip kişiler için genellikle daha iyidir.

İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü iyileştirir. Bazı yüz serumları, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olabilecek retinol gibi bileşenler içerir.

Serumlar cildinizi onarır

Cildinizi serbest radikallerden ve gelecekteki hasarlardan korur. Gibi malzemelerle Serumlar, C vitamini, E vitamini, ferulik asit, yeşil çay, resveratrol ve astaksantin yardımı erken cilt yaşlanmasına ve kırışıklıklara yol açabilir, ultraviyole (UV) ışık ve kirlilik oksidatif hasar görmesini engeller.

Daha görünür sonuçlar sağlama potansiyeline sahiptir. Böylece, aktif bileşenlerin daha yüksek konsantrasyonu diğer cilt ürünlerine kıyasla daha görünür sonuçlar sağlayabilir.

Serumlar cildinizi hafifletir

Serum kullandıktan sonra cildinizde hafiflik hissedersiniz. Cildinize hızla emildikleri için yüz serumu ağır veya yağlı hissetmez.

Sıvı formda olan yüz serumları cildin en derin katmanına bile ulaşarak nemlendirirler. Yüz serumları, cildi daha iyi besler. Bu sebeplerden dolayı, cilt bakımında pek çok yüz temizleme ürününden daha fazla öneme sahiptir.

Sizde Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir Cevap Yazın

    Lavendrose sitesinden daha fazla şey keşfedin

    Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

    Okumaya devam et

    Skip to content