Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

BU SKUALENLER FARK YARATACAK

Kozmetikte çığır açan Ferew Kozmetik, Skualen setler ile vazgeçilmeziniz olacak. Zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde Skualen setler kalbinize taht kuracak. Herkes Ferew’in Skualen setlerini konuşacak!

Güzelliğe yararı olan Skualen yağı, cildin doğal yollar ile ürettiği bir yağ iken yaş aldıkça vücudun üretimini azalttığı da bir yağdır. Cildin nem dengesini korumak için ilerleyen yaşlarda Skualen yağı takviyesi ile cilt desteklenmelidir. Kozmetik’in özel formulize ettiği Skualen setler, tüm cilt tiplerine uygundur. Ferew Kozmetik farkıyla Skualen setler de, cilt sağlığına önem veren herkesin gözdesi olmayı başaracak.

İşte mucizevi skualen setler;

Squalene Night Care Oil Special Series for Sun Spots, içeriğindeki susam yağı ve ıtır yağı ile güneş lekelerini giderici özelliğe sahiptir. Cildin canlanmasını ve daha genç görünmesini sağlar. Nemlendirici etki sağlayan skualen yağı, cildinizi canlandıracak.

Squalene Night Care Oil Special Series for Sun Spots

Special Series Anti-Aging Care Oil for Facial Massage, skualen yağı, kayısı çekirdeği, üzüm çekirdeği, portakal yağı ve jojoba yağı ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde kırışıklıkların görünümünün düzeltilmesine, cildin parlamasına, cilt tonunun dengelenmesine ve pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor.

Special Series Anti-Aging Care Oil for Facial Massage

Anti-Acne Pore Tightening Special Series Care Oil, akneye eğilim gösterebilen yağlı ciltler için özel formüle edilmiş harika bir ürün. Cildi derinlemesine temizlemeye ve içerisindeki çay ağacı ve limon yağı ile cildinizi yağlandırmadan nemlendirecek. İçeriğindeki skualen yağı ile de, cildin doğal nem dengesine kavuşmasını sağlayacak.

Anti-Acne Pore Tightening Special Series Care Oil

Refreshing&Illuminating Special Series Night Care Oil, skualen yağı, gül yağı, Alpha Arbutin ve pirinç yağı sayesinde cildin yaşlanmasını yavaşlatan nemlendirici ve antiseptik özelliklere sahip doğal bir güzellik maskesi. Gül yağı sayesinde de, cildi yağdan ve kirden arındırıp sivilce problemlerini azaltıyor. Ayrıca antioksidan özelliği sayesinde cilt tonunu eşitleyip leke problemine iyi geliyor.

Refreshing&Illuminating Special Series Night Care Oil

Special Series Tropical Oil with Natural Moisturizer, içeriğindeki skualen yağı, paçuli yağı, marula yağı ve Neroli yağı portakal çiçeği ile daha temiz, sıkı ve taze bir cilt görünüme sahip olmanız için yardımcı oluyor. Yüksek nemlendirici özelliği ile de, cildiniz neme doyacak.

Special Series Tropical Oil with Natural Moisturizer

Repairing&Brightening Special Series Night Care Oil, skualen yağı, kuşburnu çekirdeği yağı, lavanta yağı, badem yağı ve pirinç yağı ile cildin canlanmasına yardımcı oluyor. İçerdiği E vitamini sayesinde cildin nem ihtiyacını karşılıyor ve cildi onarıp hasarları önlüyor.

Repairing&Brightening Special Series Night Care Oil

Bize Ulaşın

Size Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content