Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Biberiye Suyu Nasıl Kullanılır?

Saçlar için biberiye hidrosolümüz, etkili bir saç derisi spreyi olarak kullanılabilen buhar distilasyonu ile damıtılmış biberiye suyudur. Bu doğal ve saf ürünü saç derisine spreyli ambalajımızdan yeteri kadar saç derinizi her gün uygulayarak sağlıklı saç büyümesini teşvik edebilirsiniz.

Her gün saç derinize püskürtün ve saçınızı taramadan önce kurumasını bekleyin.

Buharla damıtılmış Biberiye Suyu Doğal Antiseptik özelliği sayesinde güneş görmediği sürece kolay kolay bozulmamaktadır.

Saç büyümesini destekler: Biberiye hidrosolü, saç derisine kan dolaşımını uyaran, saç büyümesini destekleyen ve saç dökülmesini azaltan antioksidanlar içerir
Saç derisi tahrişini yatıştırır: Biberiye hidrosolü, kaşıntılı veya tahriş olmuş bir saç derisini yatıştırmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olabilecek iltihap önleyici özelliklere sahiptir.
Saç dokusunu iyileştirir: Biberiye hidrosolünün düzenli kullanımı saçınızın dokusunu iyileştirmeye yardımcı olarak daha yumuşak, pürüzsüz ve daha yönetilebilir hale getirebilir.
Saça parlaklık katar: Biberiye hidrosolü donuk ve cansız saçlara parlaklık katarak sağlıklı ve ışıltılı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olabilir.

Kullanımı: Saçlar için biberiye hidrosolü kullanmak için, yıkadıktan ve şartlandırdıktan sonra saçınıza ve saç derinize püskürtün. Saçınızı nemli ve harika kokmasını sağlamak için gün boyunca ferahlatıcı bir saç sisi olarak da kullanabilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content