Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Aromaterapi Setimizi Denemelisiniz!

Aromaterapi Setimizi Denemelisiniz!

Aromaterapi seti özel olarak tasarlanmış şık bir hediye kutusu ile gönderilmektedir.
Ailenize, Sevgilinize, Arkadaşlarınıza veya bir başkasına kime hediye ederseniz kendini çok özel ve değerli hissedecektir.
Aromaterapi set; Doğum günü, Yıl dönümü, Sevgililer günü, Anneler günü, Babalar günü ve tüm özel günler için hediye etmeye uygun olarak tasarlanmıştır.

Aromaterapi: Bitkilerin öz yağlarının duygusal, ruhsal ve fiziksel sağlık için kullanılması olarak adlandırılabilir.

Aromaterapide kullanılan yağlar; Sabit Yağlar ve Uçucu Yağlar (Esansiyel Yağ) olarak ikiye ayrılır.
Aromaterapi Setine Dahil Olan Esansiyel yağlar (Uçucu Yağlar); Bitkilerin çiçek, yaprak, kök, tohum gibi bölümlerinden buhar damıtma yöntemi ile elde edilen yağlardır. Örnek olarak Lavanta Yağı, Ada Çay Yağı, Defne Yağı, Okaliptüs Yağı, Tarçın Yaprağı Yağı, Paçuli Yağı, Nane Yağı, Kekik Yağı, Çay Ağacı Yağı, Argan Yağı, Karanfil Yağı, Çam Terebentin Yağı, Sedir Ağacı Yağı, Tatlı Badem Yağı, Kayısı Çekirdeği Yağı, Limon Kabuğu Yağı, Biberiye Yağı, Portakal Yağı, Servi / Selvi Yağı, Bergamot Yağı

Aromaterapi Setine Dahil Olan Sabit yağlar; Kantaron yağı, Badem yağı, Zeytin yağı, Argan yağı, Kayısı Çekirdeği Yağı gibi yağlar bunlardan bazılarıdır.

Uçucu aromaterapi yağları içerisindeki esans oranı çok yüksek olduğu için sabit yağlar ile seyreltilerek kullanılmalıdır. Yoğun esans oranı sebebi ile uçucu yağlar direk cilde uygulama yapılarak kullanılmamaktadır.
Çok yönlü kullanıma sahip olan Aromaterapi Setini hayatın her alanında kullanabilirsiniz.

YÜKSEK KALİTE: Yüksek kalitedeki doğal uçucu yağlarımız, çevrenizi güzelleştirmek ve ferahlatmak için idealdir. Herhangi bir aromaterapi difüzörüne birkaç damla uçucu yağ ekleyin ve etrafınızdaki muhteşem farkı hissedin.

Lavendrose Aromaterapi Seti

Bize Ulaşın

Size Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Skip to content