Güzel Akdenizden Tüm Dünyaya!

Lavendrose’un Çiçekler İçinde Yolculuğu

Bitki taksonu fazla olan Isparta Yöresinde doğal yayılış gösteren bitkilerin başında gül ve lavanta gelir. Yörenin insanları, gül ve lavanta bahçelerinde çiçek kokularıyla büyürler. Lavendrose’un hikayesi de işte böyle çiçekler ile başlayan bir serüven…

Hüseyin ÖNCÜ ve Alperen KOÇER

Renk renk açan gülden ve görenleri büyüleyen rengiyle lavantadan ilham alarak oluşturulan Lavendrose, Isparta Yöresinde büyüyen iki çocuğun çiçekler içinde geçen yolculuğu aslında… Bu yolculuğa birlikte çıkan Ziraat Mühendisi Alperen Koçer ve Finans ve İhracat Uzmanı Hüseyin Öncü’nün serüveni… Gül ve lavanta diyarı Isparta’da, çocuk yaştan itibaren kendini tarıma adamış yöre insanlarının kozmetik sektörü içinde var oluşunun dayandığı temel…

reye, tarıma, çiçeğe duyulan sevgiden doğan bir hikaye…

Lavendrose Kozmetik, sektördeki gücünü çiçeklere duyduğu sevgiden alır. Muhteşem kokulu çiçeklerin güzelliğini kendine referans alan Lavendrose’un kalbinde, şahane renkleriyle insanın içini ferahlatan çiçeklerin yeri ayrıdır. Lavendrose’un var oluşunun temelini oluşturan da bu sevgidir.

Çiçeklerin eşsiz güzelliğinin yansımasıdır, Lavendrose…

Lavendrose, doğanın bir parçası olan insanın doğaya duyduğu sevgiden yola çıkar. Sevgiyle büyüttüğü çiçeğin üretiminden tüketimine değin var oluşunun kaynağıdır. Güzelliğinize güzellik katan Lavendrose, çiçeklerin eşsiz güzelliklerinin insana yansımasıdır.

Güzelliğinizin simgesi Lavendrose…

Güzelliğinize gölge düşmesin diye verilen emektir, Lavendrose… Ürünlerini sevginin gücünden ilham alarak tasarlar. Köklerine sıkı sıkıya bağlı çiçekler gibi toplumsal sorumluluğu gereği kozmetik üretimi kurallarına sıkı sıkıya bağlıdır. Lavendrose ile gelen güzelliğin sırrı, meslek etiğindendir.

Lavendrose bu anlayıştan hareketle, kozmetik sektöründe ezberleri bozan bir firma olarak emin adımlar ile ilerleme gayesindedir. Çiçekler içinde başlayan yolculuk serüvenine, kozmetik sektörünü şekillendirecek adımlar atarak devam edecektir.

Editör: Gözde Dolayman Erşan

LAVENDROSE KOZMETİK

Bize Ulaşın

Size Özel Marka Kozmetik Üretimi ve Toptan Aromaterapi Yağları, Gül Suyu & Gül Yağı ve Lavanta yağı gibi Talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sorularınız için [email protected] e-mail adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir